• mytí výloh
  • samočistící schopnost
  • Mytí a leštění výloh

Mytí a leštění výloh

 

Společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA se vždy soustřeďuje na precizní, dobře odvedenou práci našich zaměstnanců a dokonalé výsledky. Všichni naši pracovníci jsou odborně zaškoleni dle nejmodernějších technologií.

Výsledkem práce našich odborníků jsou dokonale čisté, průhledné okna nebo výlohy. Kvalifikovaní odborníci naší společnosti využívají pouze profesionální pracovní nástroje a ekologické čisticí prostředky, které neničí dané povrchy a zároveň životní prostředí.

Odbornici naší úklidové společnosti VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA pracují rychle a velmi kvalitně. Všichni pracovníci jsou odborně zaškoleni dle nejmodernějších technologií. Výsledkem práce našich odborníků jsou dokonale čisté, průhledné výlohy.

Mytí a leštění výloh po malování, řemeslech a po stavbě jsme schopni provést natolik dobře a odborně, že výlohy nepoškodíme a nepoškrábáme. Toto bývá při mytí výloh po malování, řemeslnících a stavbě velmi častým problémem, že dochází neodbornou činností při odstraňování tvrdých nečistot k poškození prosklených ploch.

Naši zaměstnanci při odstraňování tvrdých nečistot nebo minerálních usazenin způsobených atmosférickými spady vždy používají odborné nářadí a to korundové žiletky. Velká plocha žiletky, nejméně 10 cm, nikdy výlohy nepoškrábá.

 

Náš postup, který pro servisní mytí výloh používáme, je velmi jednoduchý. Výlohy a rámy nejprve umyjeme čistým speciálním oboustranným mopem a následně je setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile byla prosklená ploch kvalitně vyčištěna, nechali jsme ji důkladně proschnout a pak jsme výlohy vyleštili pouze na sucho pomocí bavlněné pleny.

Pro vyleštění výloh nepoužíváme žádné leštící přípravky, které zaručují proskleným plochám „dokonalý lesk“. V případě, že bychom pro mytí výloh použili leštidla „ s dokonalým leskem “, docílili bychom toho, že za nějaký čas, až se výlohy mírně znečistí, by na vyleštěných plochách byly vidět kruhy a tahy po našem leštění. U suchého leštění výloh, přestože se za nějaký čas jemně souvisle zapráší, vypadají stále čistě.

 

Výlohy čistíme většinou v obchodních jednotkách nákupních center nebo v drobných obchodech na náměstích měst. Tuto službu provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník.

Tak aby se nenarušoval chod provozovny, umýváme výlohy buď před, nebo po otevírací době. Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy. Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České republice.

Provádíme mytí výloh pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí oken a výloh, údržbu a servis při čištění a umývání oken a výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách.

 

 

Mytí a čištění výloh ve výškách

 

Mytí a čištění výloh ve výškách vykonávají naši kmenoví, profesionální a bezúhonní zaměstnanci, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách. Samozřejmostí je jejich proškolení dle nařízení vlády podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Za dobu svého působení umyli již mnoho metrů čtverečních oken ve výškách.

 Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu i ve výškách a v těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců, kteří využívají horolezecké a speleologické techniky.

Naši kvalifikovaní pracovníci provádějí mytí a čištění výloh a skleněných ploch ve výšce již řadu let a výsledkem jsou naši stálí spokojení zákazníci. Při mytí výloh ve výškách provádíme i hydrofobní impregnace, kterou doporučujeme aplikovat na těžko přístupné skleněné výplně. Naše firma Vám zajistí mytí výloh ve výškách a v těžko nepřístupných místech do druhého dne po objednání zakázky. Spokojenost našich zákazníků je pro nás klíčová.

 

Impregnace výloh

 

Naše firma má snadné řešení, jak udržet Vaše výlohy a skleněné výplně dlouhou dobu čistá. Technologie GLS je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi.

Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GLS způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla.

 V první fázi musíme důkladně očistit a odmastit prosklené plochy. V druhé fázi ošetříme skleněné plochy pomocí technologie NANOCLEAN – naneseme na plochy a necháme 20 minut zaschnout a po té poprvé důkladně vyleštíme. Ve třetí fázi na takto připravený povrch již můžeme nanést a rozetřít hydrofobní impregnaci GLS, kterou vyleštíme do vysokého lesku.
 
Poté, co je skleněný povrch ošetřen GLS, se umývá pouze čistou vodou – není nutné používat čisticí prostředky. Tato impregnace je vhodná i na ošetření log. Tato Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný. U impregnace GSL garantujeme záruku 2 roky. Životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy je zpravidla delší 4-5 let.

 

odstraňování tvrdých nečistot

Start typing and press Enter to search