• odstranění graffiti
  • antigraffiti nástřiky
  • odstranění plakátů

Odstranění graffiti nejprofesionálnějším způsobem

 

Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu VČETNĚ SERVISU ODSTRANĚNÍ GRAFFITI Z NAŠICH AGO. 

Naše firma realizuje služby odstraňování grafity, ochranu proti grafitovému znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, antigraffiti nástřiky, odstranění graffiti, čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí, kvalitní antigrafitovou ochranou.

 

Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem musíme upozornit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech obrysy, které se nedaří ani při opakovaných pokusech odstranit. Odstraňování graffiti je možné realizovat pouze s venkovní teplotou nad 10°C.

Na fasádách a strukturovaných omítek pokud odstraňujeme graffiti z neošetřeného povrchu, je úspěšnost jen částečná. Při likvidaci graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Fasádní barvu je zapotřebí si nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu a přetřít opravovanou plochu.

Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu, tak doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku. Při venkovní teplotě pod 10°C nelze odstraňování graffiti technologicky provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu dokončené. Podle našich zkušeností víme, že ani graffiti při těchto teplotách nepřibývá.

 

Nanešení antigrafitového nátěru

 

Anti grafitový nátěr je možné aplikovat ve více vrstvách na různé typy povrchů a plastů. AGO se nenanáší na sklo, průhledný polykarbonát a leštěné kovy. Antigrafitové nátěry lze aplikovat na plochy při venkovní teplotě nad 10 ºC. Na hladké plochy většinou aplikujeme 3 vrstvy AGO a u porézních fasád je nutné nanést 6-12 vrstev AGO.

Antigraffitovou ochranu je možné nanést i na MARMOLIT, na který se aplikují 3-5 vrstev v ceně do 330,- Kč/m2. Naše firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA jako jediná v České republice garantuje funkčnost antigraffitové ochrany za nejnižší cenu za m2.

Povrchy s AGO lze vždy ošetřit se 100% výsledkem odstranění graffiti. Jako jediní jsme schopni zajistit servisní práce po aplikaci AGO, to znamená, je-li Váš majetek poškozen po nanesení ochrany BELLINZONI provedeme servis a graffity odstraníme.

Protože byla ochrana vlivem odstranění porušena, pak je na místě provést jednorázový nátěr cca 190 Kč/m² a tím je AGO opět plně funkční. Takto provedená práce je bezkonkurenční a AGO tak vydrží 4 až 6 let.

 

Tento postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje permanentním nátěrům. Tuto službu nabízíme v ČR nejlevněji a jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu.

Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Náš postup je následující: pokud se objeví na fasádě graffiti, tak vždy ZDARMA ho odstraníme a na místě kde jsme odstranili graffiti, naneseme nový plát AGO, jelikož bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Tento náš postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje permanentním nátěrům, které se pohybují od 600 Kč/m².

 

VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA nabízí další služby:

 

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností.

Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity, odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch. Pro naše zákazníky realizujeme strojové čištění koberců. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů.

Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

Start typing and press Enter to search