• VÝŠKOVÉ PRÁCE
  • čištění fasád
  • POSTAVEBNÍ ÚKLID

Výškové práce

 

Nabízíme komplexní služby širokého spektra, zajišťujeme pro naše zákazníky i umývání a čištění ve formě výškových prací. Nabízíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov.

Na lehce přístupná a níž položená místa používáme teleskopické tyče (až 9m), výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení.

Jsme schopni udržovat Vaše prosklené plochy i ve výškách a to pomocí certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Také mají s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbají na zásady bezpečnosti. Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům.

 

Při mytí oken ve vysokých a nepřístupných místech doporučujeme zákazníkům aplikovat na skleněné výplně nanoimpregnaci – technologie GlasProtect. Samočisticí hydrofobní impregnace – nanoimpregnace je ochrana skla před nepříznivými a škodlivými vlivy UV záření – také zabrání nečistotám od hmyzu a rzi.

Speciální nanovrstva chrání Vaše skla a prodlužuje jim životnost. Aplikuje se po dokonalém očištění skleněných ploch. Poté, co je nanovrstva nanesena na prosklené plochy, stačí umýt okna jen čistou vodou bez použití saponátu a okna budou čistá a beze šmouh. Tato technologie vydrží na sklech po dobu 5-ti let. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 

POSTAVEBNÍ ÚKLID

 

Do našich služeb je zahrnuto i většina druhů postavebního úklidu. Prostory zbavíme prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu.

V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska. 

barvy firmy Weber

ČIŠTĚNÍ FASÁD – NATÍRÁNÍ FASÁD VE VÝŠCE POMOCÍ HOR. TECHNIKY

 

Naše firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA. Vám nabízí spoustu služeb, které Vám usnadní práci a ušetří čas. Čistíme fasády, omítky a pláště budov, tmelíme a drobně opravujeme fasády a omítky, provádíme malby a výmalby kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR.

 Nejste-li spokojeni s fasádou na Vašem objektu, nejefektivnější řešení je ji vyčistit a vrátit ji nový vzhled. Jsme schopni Váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech jako jsou skvrny od barev, organická nečistota a graffiti.
 
Pokud se jedná o znečištění graffiti, více se dozvíte v sekci odstraňování graffiti. Jedná-li se o běžné znečištění umýváme fasády VE VÝŠCE ručně od 44,-Kč/m2, při silnějším znečištění čistíme vysokotlakou pistolí za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VE VÝŠCE od 64,-Kč/m2.

Pokud se objeví skvrny, které nejde odstranit normální cestou, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE od 290,-Kč/m2. Opravy fasád provádíme kvalitními fasádními barvami od firmy Weber.Jestliže se na Vašem objektu potýkáte s častými problémy se znečištěním graffiti nebo jinými druhy znečištění, nabízíme Vám praktické řešení s antigrafitovým nátěrem. Podívejte se prosím do sekce antigraffiti, najdete tam více o ochraně fasád a prevenci před graffiti.

 

DALŠÍ ČINNOSTI MEZINÁRODNÍ FIRMY VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA

 

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch ve výšce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin jsme provedli na těchto adresách. U všech uvedených míst byl vypracován finanční návrh.

Mytí a čištění oken, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch ve výšce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou. Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst.

 

 

Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami. Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří, garážových vrat. Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh.

Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

ČIŠTĚNÍ FASÁD – DOSTUPNÉ ZE ZEMĚ

 

Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex, pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Pískování interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov.

 

Po našich zkušenostech z oblasti odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb víme, že například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem (60-90% úspěšnost), nebývá zákazník vždy spokojen, proto nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou. Jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách.

Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět. Používáme kvalitní barvy firmy Weber, které nabízejí širokou paletu barev a splňují moderní technologie. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva)

 

opaxitové obklady

Start typing and press Enter to search