Audrey Hepburn je stále ikonou, ani street art graffiti se nemusí líbit všem

 In Nezařazené

Už několik let máme vintage shop. Je to vážně paráda. Neustále je něco nového. Většinou vykupujeme něco od lidí, ale tu a tam přispějeme i z vlastních zdrojů. Jakože třeba něco vyhrabeme od babičky a buď to nosíme sami. Nebo, když nás to omrzí, přidáme to do obchodu k nám. Lidé bývají z našich kousků nadšení. Já naprosto chápu proč. Snažíme se totiž, aby byly opravdu co nejvíce originální.

Jak odstranit graffti ze zateplené fasády a z marmolitu v Praze

A můžeme se zaručit, že takový kousek, jaký si od nás pořídíte, opravdu jen tak někdo nebude mít. Některé kousky dokonce vozíme i z Paříže. Třeba když si tam uděláme výlet na pár dní. Jednou jsme tam dokonce vyloženě jely kvůli čerpání inspirace a shánění kousků pro náš obchůdek. Kdybyste jen mohli někdy spatřit pařížské second handy nebo vintage shopy… Ach. Je to zkrátka jiný, vlastní svět. Totálně. Vždycky, když se od tam vrátíme jsme ještě tak týden ve vlastním světě, jak se říká.

Ale nejsme z toho sklíčené. Víme, že máme na čem pracovat a cítíme silnou motivaci a inspiraci. A je to takhle naprosto ideální. Lidé navíc už ví, že u nás opravdu vždy seženou to, co potřebují. A častěji krát i to, co nepotřebují, ale jen se jim to líbí. Jak už jsme zmínili, snažíme se o co největší originalitu. Chceme, aby se u nás zákazníci cítili pohodově a mírumilovně. Z toho důvodu máme v regálech i knížky. Lidé se u nás také mohou občerstvit čerstvě upraženou kávou. Jsme takové vše v jednom.

Občas přineseme i nějaký ten dezert. Ale zase nechceme naše zákazníky příliš rozmlsat. Jen co se týče kousků. A aby se cítili ještě pohodlněji a příjemněji, rozhodli jsme se pro extra výzdobu nedávno. To, jak nakonec dopadla, vám prozradíme až později. Nicméně jednou jsme tak seděli s kolegyněmi a přemýšlely jsme, čím náš boutique udělat ještě lepším. A v tu ránu nás to napadlo! Potřebujeme do toho dát trošku více umění a srdce. Chvíli jsme přemýšlely, kdo je pro nás největší módní ikona. A po chvíli to bylo jasné jako facka! Přece Audrey Hepburn! Tu všechny zbožňujeme. A napadlo nás, že si někoho zavoláme, aby nám ji na fasádu našeho obchodu nasprejoval.

Znělo to jako vynikající nápad. Zavolaly jsme místní sprejery a řekli jsme jim, že chceme Audrey. A ti se dali do práce. Jenže se to úplně nezdařilo dle našich představ. Bylo to celé takové přeplácané, moc barevné a nesourodé. Působilo to spíše komicky a odtažitě. Chudák Audrey. Tudíž graffiti muselo pryč. Proto jsme zavolaly firmu Čištění, odstraňování graffiti Praha, ti nám vyšli ve všem vstříc a hned za týden už byli u nás. Graffiti odstranili rychlostí blesku. Jejich služby rozhodně můžeme doporučit i dalším lidem. Jsou opravdu moc milí a pracují velmi rychle.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search