Manžel nevěřil vlastním očím, myslel si, že jsem okna ve výšce myla já

 In Mytí

Jsem velice vděčná svému manželovi, který je v úklidu mým pravým opakem. Nebo možná i celkově v životě a přístupech. Jsem dost neorganizovaná. Když jsem doma sama, na stole se mi kupí hromady papíru, odpadkový koš přetéká, ponožky jsou doslova všude… Raději už pokračovat nebudu. Každopádně když nemám zrovna po boku manžela, který uklízí rád, dává si záležet na maličkostech a chce mít dům útulný a čistý, asi bych postupně shnila.

Mytí, čištění prosklených zimních zahrad v Praze

Na druhou stranu jsem to já, která domů přináší vyšší výdělek a v podstatě celou rodinu živí. Jsem dlouho přes den v práci, a tak, když přijdu domů, chci mít už jen klid a pohodu. A ne se ještě někde honit s hadrem nebo vysavačem. Když se nám narodil syn, byl to právě můj muž, který se rozhodl, že na rodičovské zůstane on. Pro mě to bylo velmi pěkné gesto, jelikož ví, že moje práce a vlastní seberealizace je pro mě důležitá. Jednou jsem mu chtěla udělat radost a domluvila jsem úklidovou firmu, která měla umýt všechna okna v domě.  Mělo to být překvapení. Od mých kamarádů jsem dostala doporučení na úklidovou společnost Mytí zimních zahrad Praha.

Jejich reference jsem si také ověřila na internetu. A tam je všichni opravdu vychvalovali, takže jsem naznala, že oni budou tou správnou volbou. Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí. Nebylo proč otálet. A jsem vážně ráda, že jsme se obrátila právě na ně. Okna umyli perfektně a já jsem jenom zírala, co se jim povedlo. Všechny nečistoty a šmouhy byly pryč, okna vypadala vážně jako z reklamy.

No a abychom s okny do budoucna neměli tolik starostí, nanesli nám na ně impregnaci GlasProtect – GSP. Tato impregnace vydrží na sklech i několik let a špína ze skel se pak opláchne pouhým proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli skutečně skvělou práci a zejména manželovi ušetřili hromadu času. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměli jsme s nimi jediný problém. Velmi mě pobavilo, když manžel přišel domů a těch umytých oken si všimnul. Nemohl uvěřit vlastním očím. Nechala jsem jej při tom, že jsem okna umyla já.

Na to mi odpověděl, že bych je tedy mohla mýt častěji, když mi to tak jde. Tak jsem raději kápla božskou. Další výhodou je, že tato firma A SERVIS LIPKA nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Takže když budeme někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátíme na ně, protože se s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality. Vážení, a navíc jsou dostupní po celé České republice! Takže je všem můžeme jedině doporučit. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search