Nejvíce trpí výklady v obchodních centrech na otisky dětských ručiček

 In Nezařazené

S malými dětmi je vždycky více práce, hlavně co se úklidu týče, a ti z vás, kteří mají děti, mi v tomto dají určitě za pravdu. Tam se něco vylije, tak něco zašpiní. Mně osobně nejvíce vadí upatlaná okna, protože jejich mytí opravdu nesnáším. A manžel si v tom taky zrovna dvakrát nelibuje. Děti na ně furt sahají a kreslí si prsty, a mě už nebavilo okna pořád čistit. Samozřejmě jsem se jim snažila několikrát vysvětlit, ať to nedělají. Ale moc úspěchu jsem s tím nesklidila.

Servisní čištění prosklených výloh v Praze

Na druhou stranu, ve třech letech to ještě není úplně jednoduché jim něco vysvětlit. Takže ve výsledku jsou okna stejně pořád v jednom kuse zapatlaná. Vlastně se mi to ani nedařilo pořádně nikdy vyleštit, a to jsme zkoušela všechno možné. Nejlepší jsou takové ty zaručeně osvědčené prostředky podle reklam, které vyzkoušíte a zjistíte, že jsou vám k ničemu. A to jsem se opravdu snažila. Nakonec jsme se s manželem rozhodli, že si je necháme umýt od úklidové firmy, protože já už jsem na to prostě neměla sílu.

A rozhodli jsme se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA  z Prahy 9. Sice jsme ji neznali, ale se žádnou jsme neměli zkušenosti, takže jsme hledali na internetu, která by se nám nejvíce zamlouvala. A tato měla na internetu nejlepší reference. Zavolali jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna a naše výklady vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo.

Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná. Což bylo to, po čem jsem prahla asi nejvíce, abych i následně měla s okny co nejméně práce, protože pouhé jedno hezké umytí oken by můj celkový problém asi jen tak nevyřešilo. Takže od té doby, co máme tuto nano impregnaci, tak s okny nemám takovou práci, takže jsem jim za tohle opravdu hodně vděčná. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den.

Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Skvělé je, že nabízí, mimo mytí oken, i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění koberců, protože ty po řádění našich dětí také potřebují trochu oživit. Vlastně hodně, takže to nebude trvat dlouho, než se jim zase ozveme.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search