Tam, kde jsem si už nevěděli rady s odstraněním zatmívacích folií

 In Mytí

Před pár měsíci jsme kupovali byt za velmi slušných podmínek. Vcelku byl docela hezký. Ale byť byla okna zánovní, byla polepená tmavou folií nebo dokonce přestříkaná na tmavo nějakým sprejem. Usoudili jsme, že předchozí majitel zde buď vyvolával fotografie nebo zde byl nějaký filmový klub a projekce. Jinak jsme si totiž nedokázali představit, proč by někdo takovým způsobem okna “ničil”. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli zachovat původní okna, zkusili jsme ty folie a sprej různými způsoby odstraňovat.

Stržení a odstranění silikonů, lepidla a celo polepů ze skla výloh v Praze

Fólie šly dolů znatelně lépe než-li sprej. Ten jsme nebyli stavu smýt ani ředidlem či benzínem. A tak jsme hledali alternativní způsoby, jak okna dostat do původního stavu. Vzhledem k tomu, že můj manžel má výbornou zkušenost s jednou úklidovou firmou, která jim pomáhá s mytím oken u nich v práci, naše první kroky vedly tímto směrem. Firma má vytvořené webové stránky, takže jsme si mohli udělat dost konkrétní představu, jak to chodí.

Vyplnili jsme poptávkový formulář, která je nezávazný a čekali jsme, na kolik nás taková “sranda” přijde. Odpověď jsme dostali do druhého dne k ránu. Kalkulace byla pro nás více než příznivá. Nebyla to rozhodně částka, kterou bychom si nemohli dovolit. Navíc bychom asi do toho šli, i kdyby tato služba byla jedna z těch dražších. Protože pokud bychom měli jistotu, že náš problém odpadne a nemuseli bychom kupovat nová skla či dokonce okna, stále by to vyšlo levněji. Firma, s kterou jsme komunikovali se jmenuje Odstranění polepů Praha.

Na nic jsem nečekala a kontaktovala je. A jak to dopadlo? Byli jsme s nimi opravdu hodně spokojení. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim nezabrala ani moc času, jak jsem si původně myslela. Opravdu tuto firmu musím vřele doporučit. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako jejich pracovní výkon, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. 

Termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. Cena za jejich službu se navíc v průběhu prací neměnila. Řekla bych, že je služba dostupná všem. Navíc okna vydržela čistá opravdu dlouho. Takže mi věřte, když říkám, že se to opravdu vyplatí. Zabývají se i odstraňování graffiti, čištění podlaha koberců a odstraňování plísní. Takže je vidět, že má firma  A SERVIS LIPKA opravdu široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search