• strojové čištění
  • čištění koberců
  • koberce Praha

Vyčištění koberců strojovou metodou

 

Mezinárodní firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA nabízí úklidové služby pro mnoho významných zákazníků po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Je schopna řešit jakékoliv Vaše požadavky v profesi úklidu a čištění. Má silné zázemí firmy, velmi kvalitní, rozsáhlý strojový park a používá účinné moderní technologie v oboru úklidových služeb.

Ze získaných zkušeností používáme k čištění koberců Praha velmi efektivní strojovou metodou, která dokáže kvalitně zbavit Vaše koberce všech nečistot, koberec vydezinfikuje, zničí všechny roztoče a zároveň Vám naše kvalitní chemie Bosch RTS spolu s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým třímotorovým turbo vysavačem příjemně oživí celkový vzhled Vašeho koberce. Strojový způsob čištění koberců kotoučovým strojem považujeme za jediný možný postup, jak dokonale koberec vyčistit od všech usazených nečistot a alergenů.

Troufáme si tvrdit, že pokud nevyčistíme koberec my, pak to jiná firma nedokáže. Vhodné čištění napomáhá ke zvýšení životnosti vašich koberců a to odstraňováním hloubkových nečistot. Zároveň udržujete vynikající vzhled vašeho koberce. Zásadně nepoužíváme extrakční metodu čištění koberců.

Extrakční metoda čištění, kterou používají jiné úklidové firmy, není vhodná pro dokonalé čištění koberců. Tato metoda je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se nedostane do hluboké struktury koberce a po zaschnutí zůstávají na koberci fleky.

 

Ruční čištění čalounění

 

Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA provádí ruční čištění čalouněného nábytku, sedacích souprav a křesel. K tepování čalouněného nábytku používáme moderní účinnou chemii Bosch RTS, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhým vlasem, zapracuje do textilie. Vytvořená pěna spolu s uvolněnými nečistotami se na závěr vysaje vysokotlakým třímotorovým vysavačem se speciální hubicí na čalounění.

Výkonný turbovysavač odsaje všechny alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha. V některých případech a to zcela výjimečně, používáme na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, ruční AKU kotoučový kartáč. Z 90% provádíme technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokážeme vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot. 

čalounění Praha

Ostatní činnosti firmy VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA:

 

Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah.

Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti.

Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffity, odstraňujeme nepovolné polepy z prosklených ploch a realizujeme i práci ve výškách

Start typing and press Enter to search