• HLOUBKOVÉ VYČIŠTĚNÍ
  • úklidový servis
  • Starý vosk

Generální hloubkové vyčištění podlah strojovou metodou

 

Kompletní úklidový servis včetně strojového čištění podlah poskytujeme firmám, organizacím, institucím i úřadům a to ve všech městech i obcích. Nabízíme a poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti renovací, čištění a úklidu povrchů a prostor s použitím moderních strojů a čistících prostředků.

Pro dokonalé strojové vyčištění podlah používáme kotoučový stroj v kombinaci s vysoce výkonným vysavačem. Na kotoučový stroj můžeme použít nástavce tzv. držák padů (vlastníme více typů v závislosti na typu podlahy) nebo silonový kartáč. Na začátku čištění musíme určit správné složení chemie. To Vám bezproblémově a odborně určí náš zaměstnanec.

 

Postupujeme tak, že na podlahu zkoušíme nanést více druhů výkonné čistící chemie, a to od nejslabší k silnější až do doby, kdy poznáme, že chemie splní požadovanou reakci pro správné vyčištění, tak aby nedošlo k trvalému poškození podlahy. Po zvolení správné chemie, kterou aplikujeme do kotoučového stroje začínáme čistit podlahu.

Velkým přítlakem, zde dochází k silnému a kvalitnímu mechanickému vyčištění. Vzhledem k váze kotoučového stroje a záběru účinné chemie se nám daří podlahy kvalitně vyčistit, vydezinfikovat zbavit se nežádoucích pachů a hloubkových nečistot včetně vyčištění spár.

 

Po generálním vyčištění podlah doporučujeme zákazníkovi nanést ochrannou vrstvu ve formě polymerového vosku, impregnace nebo nanoimpregnace. Ve všech případech výrazně prodloužíte životnost podlahy včetně jejich spár, oživíte si barvy, lesk podlahy a usnadníte si úklid. Forma ochrany podlahy je na rozhodnutí zákazníka.

V případě, že nevíte stále jakou ochranu si zvolit, rádi Vám s tím pomůžeme. Můžeme například použít kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dlouhou životností. Zakonzervováním vosku do podlahy získáte, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, bude mít mírný protiskluz a snadnější údržbu.

Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x a vytvořit kompaktní vrstvu, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Touto formou získáte ochranu na cca 3roky, ve více využívaných prostorách cca 1rok.

Potřebujete-li odstranit starý vosk (polymer) z podlahy a nanést novou ochranu, ani tato služba není pro nás problém. Starý vosk odstraňujeme kotoučových strojem, do kterého přidáváme speciální chemií na odstranění vosku a následně Vám naneseme novou ochrannou vrstvu.

Další formou ochrany je impregnace, která umožní vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu s dlouhotrvajícím účinkem. Doporučujeme ji aplikovat na venkovní povrhy, kde získá samočistící úpravu.

 

Ostatní naše služby:

 

Svým zákazníkům nabízíme i jiné služby jako: strojové hloubkové čištění, tepování koberců, strojové čištění čalounění. Jsme schopni odstranit a vyčistit graffiti nebo nanést antigraffitovou ochranu. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG.

Další metodou čištění je pískování, kterou používáme pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, olejových skvrn apod. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklidy po stavebních činnostech nebo úklidové práce ve výškách. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect.

Tato hydrofobní impregnace je obzvlášť vhodná pro okna s špatnou dostupností. Další naše činnosti naleznete na našich internetových stránkách nebo nás přímo kontaktujte na telefonicky či formou emailu. 

Start typing and press Enter to search