• VOSKOVÁNÍ PODLAH
  • fluatační nátěr
  • Polymerový vosk

Voskování podlah nejkvalitnějšími vosky

 

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah Praha je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlaha nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru.

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.

K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu.

 Naší samozřejmostí je pro vás poradenství ve volbě ideálního voskování vaší podlahy a komplexní servis v ošetření podlah. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou by jste si pořídili podlahu novou.
Renovaci podlahy doporučujeme vždy po strojovém vyčištění podlah, a to na nanesením průmyslového polymeru – voskování podlahy nebo-li fluatace.
Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

 

betonové podlahy

Strojové čištění podlah

 

Strojové čištění podlah je jednou z řady nabízených služeb naší mezinárodní úklidové firmy VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA. Čistíme například dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, atd. Naši zaměstnanci používají pro hloubkové strojové čištění podlah kotoučový stroj, na který můžeme použít nástavec tzv. držák padů nebo slonový kartáč.

Kotoučový stroj je jediným možným řešením, jak detailně a generálně vyčistíme jakýkoliv druh podlahy. Váha samotného kotoučového stroje je 40 kg na přibližný průměr kotouče cca 40 cm. Na jeho hlavu je možné ještě přidat závaží cca 10-15 kg. Neexistuje účinnější drhnoucí stroj, než je tento námi používaný jednokotoučový stroj. V první řadě podlahu vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s vysoce účinnou chemií.

 

Zkoušíme několik druhů výkonné čistící chemie. Postupujeme vždy od té nejslabší a pokračujeme přes silnější verze. Je potřebné vybrat co možno tu nejslabší chemii, která by splnila požadovanou reakci svou účinnou složkou. Poté tento roztok s navázanými nečistotami odsajeme hubicí s gumovými lamelami, ta je napojena na výkonný vysavač, který má cca 2400 W.

Vysavačem jsou veškeré špíny a nečistoty perfektně odsáty. Jakmile je z povrchu podlahy veškerá špína odstraněna, podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, abychom ji neutralizovali od zbylého chemického roztoku. Naše firma při strojovém čištění podlah doporučuje zakonzervování podlahy tzv. fluatace prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku). Když se podlaha nechá ošetřit voskem, mnohem lépe se nadále udržuje, její životnost se prodlouží a zabrání se hlubšímu znečištění.

Hloubkové, generální, strojové čištění podlah provádíme na všech typech podlah: betonové podlahy, drátkobetonové podlahy, podlahy s epoxidovou stěrkou, zámkovou dlažbu, lité podlahy, dlažby – keramické podlahy, PVC, marmolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, průmyslové podlahy, mastné a extrémně znečištěné podlahy, vyčištění podlahy po stavbě, podlahy po malířích, silně znečištěné po stavební činnosti a rekonstrukcích, podlahy chemicky znečištěné, podlahy průmyslově znečištěné, podlahy znečištěné od gumových čmouh a gumových koleček, podlahy znečištěné od spárovací hmoty, cementu a barev.

 

Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA dále nabízí služby:

 

Strojové hloubkové čištění a tepování koberců, strojové čištění čalounění. Jsme schopni nanést antigraffitovou ochranu nebo odstranit a vyčistit graffiti. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Strháváme a odstraňuje polepy, různé fólie, samolepky aj. ze všech prosklených ploch.

U oken doporučujeme hydrofobní impregnaci, která je obzvláště vhodná pro okna se špatnou dostupností. Realizujeme denní úklidy, úklidy po stavebních činnostech nebo úklidové práce ve výškách. Čistíme fasády domů, budov, a to formou pískování či progresivní technologií LSG. apod.

Zajímají Vás další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na telefonicky či formou emailu. 

plovoucí podlahy

Start typing and press Enter to search