• nátěr proti plísním
  • plísně Praha
  • ntimikrobiální nátěr

LSG profesionální ochranný nátěr zamezující výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek

 

Na zateplených budovách a převážně na sever směřující zdí se často vyskytují plísně, bakterie, houby a kvasinky. Není výjimkou, že pokud jsou napadené venkovní zdi, vyskytují se plísně i z vnitřních stran budov.

V místnostech, kde je malá cirkulace vzduchu se na zdech s přilehlým nábytkem tvoří plísně, které jsou zdraví velmi škodlivé a jsou často příčinou různých alergií. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který vaše napadené zdi tohoto problému definitivně zbaví.

Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA zajistí kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. 

Princip fungování nátěru proti plísním

 

Ekologický antimikrobiální nátěr proti plísním pro trvalou ochranu materiálů a konstrukcí proti plísním, bakteriím, houbám, kvasinkám a řasám, se zakládá na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I minimálně krátký kontakt buněčné stěny s povrchem, který je ošetřen LSG, způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její protržení.

Povrchy, které jsou ošetřeny nátěrem LSG jsou důkladně chráněny od napadení plísní, bakterií hub a kvasinek. Nátěr se 100% spolehlivostí ochrání stěny budov po dobu 4 až 6 let a v další omezené míře bude chránit proti plísním cca do 10 let. Výrobce garantuje záruku 2 roky

Podrobný popis nátěru proti plísním

 

Po provedené desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikujeme LSG nátěr proti plísním. Docílíme  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek.

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Univerzální aplikovatelnost na vápenocementové omítky, betony, keramické obklady, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy aj.

LSG je vhodný pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Revoluční nátěr LSG je nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. 

VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA poskytuje další služby:

 

Naše mezinárodní společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA se specializujeme na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy.

Realizuje denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

abrazivní metoda

Start typing and press Enter to search