• OPRAVY FASÁD
  • NATÍRÁNÍ FASÁD
  • ČIŠTĚNÍ FASÁD

Opravy fasád

 

S programem „STOP GRAFFITI“ zajišťujeme svým zákazníkům kompletní služby od odstranění graffiti po opravy fasád s nanesením kvalitní fasádní barvy značky Weber ve dvou vrstvách. Fasádní barvy Weber nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Jsme schopni opravit fasádu tak, že drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo oprýskané rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. Po takto provedené opravě fasády aplikujeme antigraffitovou ochranu. Naše firma má pro tuto práci odborníky, kteří si umí poradit i s drobnými opravy historických fasád.  Naše firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA všechny své služby zajišťuje po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. 

Společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA nabízí další služby:

 

Svým zákazníkům nabízíme řadu služeb v profesi úklidu jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah, hloubkové čištění a tepování koberců, ruční tepování čalouněného nábytku a sedacích souprav.

Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch.

Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

Natírání fasád

 

Při likvidaci graffiti na fasádách, kde není antigraffitová ochrana, je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Fasádní barvu je zapotřebí si nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu a přetřít opravovanou plochu.

Zajišťujeme 90% shodu s původním odstínem fasády. K nátěrům fasády používáme kvalitní barvy zn. Weber. Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu a provedeme nový nátěr fasádní barvou, doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku.

 Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva). Naše služby opravy fasád, natírání fasád a čištění fasád provádíme i ve výškách pomocí vysokozdvižné techniky, lešení, žebříku, nebo certifikovaných horolezců. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.

 

kompletní čištění
Omítky

Čištění fasád

 

Zajišťujeme kompletní čištění, mytí a opravy fasád nejen u rodinných domů, ale i velkých panelákových budov a komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí apod. Čištění fasád realizujeme ve výškách za použití horolezecké techniky. Prach a různé nečistoty se usazují na omítkách, které pak působí zastaralým dojmem.

Naše čištění prozáří fasády na Vašich budovách na tolik, že získají vzhled nových omítek. Tlakovým strojem a aktivní čistící složkou UNISAN očistíme celou plochu fasády od všech stávajících přírodních sanitrů, mechů a řas. Tato chemie účinně odstraní a vydezinfikuje fasádu. Po vyschnutí fasády, doporučujeme nanést ochranný nátěr BELLINZONI, který má funkci difuzního odporu. Tím zamezíme vytváření vlhkosti a tvorbě zelených sanitrů. Tento nátěr má také funkci antigraffitové ochrany. Ochranný nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově.

 

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.

Aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií.

V rámci našeho „systému čistých budov“ jsme schopni provést nejnutnější povrchové úpravy a opravy fasád. Doporučujeme provést opravy fasád, na které se bude nanášet antigraffitový nátěr nebo nátěr fasádní barvou. Omítky mohou být zchátralé, popraskané, loupe se barva a nebo se drolí. Praskliny a drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme, větší nerovnosti a otlučené rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem.

Po provedení nutných oprav na fasádě a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu řádně nepenetrovat. Penetrace slouží ke spojení a zpevnění předcházejících vrstev nátěru a celkové fixaci povrchu. Jestliže jste se rozhodli opravená místa na fasádě přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

 

Start typing and press Enter to search