• impregnace markýz
  • čištění markýz
  • markýzy Praha

Hloubkové čištění markýz

 

Při čištění markýz postupujeme tak, že čistící přípravek Bosch RTS nastříkáme rovnoměrně na předem navlhčený povrch markýzy a necháme krátce působit. Během doby působení musí zůstat čištěná plocha markýz vlhká. Následně textilii důkladně vyčistíme kartáči s účinnou chemií Bosch RTS a poté tento roztok s navázanými nečistotami odsajeme hubicí s gumovými lamelami, která je napojena na výkonný vysavač, který má cca 2400 W.

Tímto vysavačem jsou veškeré špíny a nečistoty perfektně z textilie odsáty a markýzy zůstanou téměř suché. Po čištění je důležité pro zamezení utvoření skvrn z mírné vlhkosti nezavírat markýzy ve vlhkém stavu. Našim zákazníkům jsme schopni zajistit i impregnaci látkových markýz, pro kterou je podmínkou vhodné počasí.

Při zajišťování impregnace používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobce markýz. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří. Nyní používáme jen a pouze NANOIMPREGNACI, jelikož ta jediná má dnes smysl. 

Bosch RTS

Při čištění markýz postupujeme tak, že čistící přípravek Bosch RTS nastříkáme rovnoměrně na předem navlhčený povrch markýzy a necháme krátce působit. Během doby působení musí zůstat čištěná plocha markýz vlhká.

Následně textilii důkladně vyčistíme kartáči s účinnou chemií Bosch RTS a poté tento roztok s navázanými nečistotami odsajeme hubicí s gumovými lamelami, která je napojena na výkonný vysavač, který má cca 2400 W. Tímto vysavačem jsou veškeré špíny a nečistoty perfektně z textilie odsáty a markýzy zůstanou téměř suché.

Po čištění je důležité pro zamezení utvoření skvrn z mírné vlhkosti nezavírat markýzy ve vlhkém stavu. Našim zákazníkům jsme schopni zajistit i impregnaci látkových markýz, pro kterou je podmínkou vhodné počasí. Při zajišťování impregnace používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobce markýz.

Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří. Nyní používáme jen a pouze NANOIMPREGNACI, jelikož ta jediná má dnes smysl.

 V případě, že realizujeme mytí a čištění markýz ve výškách, používáme k tomu speciální techniku. Jedná se o horolezeckou a speleologickou techniku, o hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Pro tuto práci jsou naši zaměstnanci odborně proškoleni a používají velmi kvalitní prostředky pro mytí výloh.
Zdůraznit také musíme, že k provedení zakázky nikdy nevyužíváme brigádníky z různých agentur. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a samozřejmě námi důkladně prověřeni.
Náš tým certifikovaných horolezců je odborně vyškolen dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

 

VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA poskytuje další služby:

 

Naše mezinárodní společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN PRAHA se specializujeme na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Realizuje denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah.

Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

Start typing and press Enter to search