Čištění oken, koberců. Výškové, odstranění plísní Praha

 In Mytí

MYTÍ OKEN. VÝŠKOVÉ PRÁCE PRAHA. Hledáte firmu, která zajišťuje službu mytí oken Praha? Už dále nehledejte! A SERVIS LIPKA, s.r.o. je tou správnou volbou. Proč, ptáte se? Mytí oken kromě lokality Praha a okolí realizujeme totiž nejen na celém území České republiky, ale také na Slovensku, v Rakousku či v Německu. Našimi nejčastějšími zákazníky jsou majitelé soukromých bytů a rodinných domů, mytí oken v lokalitě Praha a okolí ovšem provádíme i pro mnohé firmy, úřady a instituce. Mnozí z těchto zákazníků využívají naše služby již od roku 1991, kdy jsme začínali. Za tuto poměrně dlouhou dobu působení na trhu úklidových služeb jsme nasbírali spoustu cenných zkušeností, které pravidelně zužitkováváme, abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty. Ať už se jedná o školy, nemocnice či zdravotnická zařízení, našim cílem je vždy precizní provedení nabízených služeb a stoprocentní spokojenost všech našich zákazníků s výsledkem, a to nejen v případě mytí oken v lokalitě Brno a okolí. Jsme flexibilní, vždy se snažíme vyjít klientům vstříc a splnit jejich požadavky. Není pro nás překážkou zajištění služby mytí oken ve velkém rozsahu i v expresním termínu, což ale neznamená, že bychom takovéto zakázky upřednostňovali na úkor mytí kupříkladu jen dvou oken v soukromém bytě dle našeho ceníku, a to i v případě, kdy za klientem dojíždíme přes celou Prahu.

 

Kvalitní a profesionální mytí oken Praha

Služba mytí oken kromě samotného mytí okna zahrnuje i další procedury – společně s okny vždy myjeme také jejich rámy, a pokud jsou okna kastlová či šroubovací, vždy je také rozebereme, rozšroubujeme a umyjeme pečlivě skleněné tabule a rámy oken ze všech stran. Díky mnohaletým zkušenostem používáme ve všech případech praxí ověřený postup, kdy nejprve pořádně umyjeme rám okna, následně pokračujeme odmaštěním a důsledným umytím skel profesionálním saponátovým roztokem, dále necháváme okna či prosklené plochy důkladně proschnout, abychom je mohli na závěr vyleštit – u tohoto posledního kroku přichází ke slovu tzv. trik suchého leštění. Jeho princip je vpravdě jednoduchý, k leštění skel je použita pouze suchá a čistá bavlněná plena. Při dodržení tohoto jednoduchého technologického postupu můžeme garantovat, že okna zůstanou dlouho čistá a navíc velmi dobře vypadají, právě díky tomu, že při leštění není použito žádné chemie běžného typu, ani průmyslových leštidel. Ty jsou paradoxně zodpovědné za to, že jsou na oknech viditelné tahy a kola po leštění, chemikálie v nich obsažené na sebe totiž rychle váží nečistoty z okolí. Naopak při vyleštění oken suchou bavlněnou plenou se nečistoty usazují na skle pomaleji a rovnoměrně, proto je znečištění na oknech viditelné až po mnohem delší době. Provedeme v Praze stržení, odstranění krycích polepů, zakrývacích folií, celo polepů ploch a skleněných ploch, celo polepů oken a výloh při přestavbách prodejen v obchodních centrech, samolepek, plakátů, nedovoleného ilegálního výlepu. Zajistíme odstranění lepidla a jeho zbytků po stržených a odstraněných polepech Praha.

 

Mytí oken v domácnostech Praha

Mytí oken v domácnostech Praha

 

Zajištění výškových prací v Praze

VÝŠKOVÉ PRÁCE PRAHA. Pomocí výškových prací Praha pro Vás zajistíme mytí, impregnaci, čištění oken, výloh, fasád ve výšce Praha. Provedeme mytí, impregnaci, čištění ve výškách Praha skleněných fasád, prosklených stropů ve výšce Praha, prosklených průčelí ve výšce Praha, střešních oken ve výšce Praha, zimních zahrad a skleníků ve výškách Praha, skleněných stěn prosklených výtahů a zdviží ve výšce Praha, luxferů, kopilit, světlených reklam ve výškách Praha, reklamních tabulí, reklamních plachet, log, pylonů, billboardů, solárních panelů ve výškách Praha.

Dále Vám ve výškách v Praze zajistíme mytí, čištění, impregnaci, odprašnění, odsátí prachu a nečistot ve výšce z konstrukcí, nosníků, příhradových nosníků, traverz, betonových a kovových stavebních konstrukčních prvků, regálů, světel, přemostění, jeřábových drah ve výšce Praha. Vyčistíme a odsajeme nečistoty a prach ze všech rozvodů energií, klimatizace, vzduchotechniky ve výškách stropů ve volné hloubce nad prodejní, výrobní plochou, nad skladovací plochou v halách, prodejních halách, skladovacích halách, výrobních halách objektů, budov, logistických parků, výrobních podniků, retailových parků a obchodních center ve výškách Praha.

Zajistíme Vám mytí, čištění, impregnaci ve výškách Praha na vyčištění stěn, zdí, fasád Praha. Čistíme kovové, plechové, eloxované, hliníkové, kazetové, sendvičové stěny, pláště, opláštění budov, objektů, výrobních podniků, logistických hal, skladovacích hal, prodejních hal, retailových parků, průmyslových budov a parků, obchodních center ve výškách Praha.

Mytí oken ve výšce Praha

Mytí oken ve výšce Praha

 

Strojové čištění koberců Praha

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, IMPREGNACE PODLAH PRAHA. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje svým klientům také mnoho jiných služeb. Strojové čištění koberců Praha, strojové čištění podlah Praha, a také strojové čištění látkových markýz Praha zajišťujeme za použití kvalitního kotoučového stroje, na koberce k zajištění navázání nečistot ve struktuře koberce používáme jednu dezinfekční chemii BOSCH RTS a kotoučovým strojem je následně koberec kartáčován. Po vykartáčování jsou nečistoty odsáty vysoce výkonným vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí. Zajistíme Vám v Praze stržení, odstranění odtržení starých nepotřebných koberců z podlah, odstraníme a zlikvidujeme také zbytky starého lepidla po strhaných kobercích. Více různých chemií pak používáme na kvalitní strojové čištění podlah Praha, jejichž eventuální nasazení se odvíjí dle druhu podlahy, kterou čistíme. Spáry a nečistoty ze struktury podlahy jsou důkladně vykartáčovány, chemie je pak následně deaktivována pouze čistou vodou. Strojové čištění podlahy Praha zajišťujeme pro betonové podlahy, lité stěrky, lité podlahy, epoxidové podlahy, průmyslové podlahy Praha, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy Praha.

 

Čištění koberců hloubkově Praha

Čištění koberců hloubkově Praha

 

Kvalitní a profesionální mytí čištění markýz Praha

Co se čištění markýz ruční metodou týče, ta je komplikovanější – především díky tomu, že se látky čistíme ručně pomocí drhnoucích padů, Látky nesvěšujeme a čistíme markýzy na místě na konstrukcích. Látky kterou jsou markýzy potaženy, zažírají agresivní městské spady, pyly a prach, pročež je třeba čištění opakovat i 3x během jednoho čistícího cyklu. Oproti tomu čištění plastových markýz Praha je jednodušší, k čistění využíváme pouze čistý rozmývák a saponát. Věnujeme se i práci ve výškách Praha, kdy v případě vašeho zájmu zajišťujeme činnosti jako kupříkladu čištění reklam, bannerů a cedulí ve výškách Praha, čištění markýz a žaluzií Praha, čištění fasád Praha, a to vše za použití bezpečné vysokozdvižné a slaňovací techniky. Další naše divize se specializuje čistě na podlahy, pod její činnost spadá čištění podlah Praha, dále pak strojní zrestaurování podlah Praha, renovace podlah Praha, či krystalizace podlah Praha. Nabízíme aplikaci ochranné vrstvy ve formě vosku na nové, ale i právě umyté podlahy. Voskování impregnace podlah Praha podlahu nejen chrání, ale zajistí i její snadnou údržbu a chrání taktéž zdraví kolemjdoucích osob díky své protiskluzové funkci – vosk vaši podlahu chrání až po dobu jednoho roku. Samozřejmě, když už zajišťujeme voskování podlah, tak nabízíme i odstranění starého vosku z podlah Praha. Po vypršení životnosti vám vosk odstraníme, ale i opět kvalitně aplikujeme!

Odstranění graffiti - pískováním Praha

Odstranění graffiti – pískováním Praha

 

Odstranění grafity, tryskání, pískování Praha

Provádíme také odstranění graffiti Praha, a to s úspěšností 60 – 90%. A to na fasádách, stěnách a zdech kde nebyla antigraffitová ochrana, zde se nepodaří graffiti odstranit tak, aby zde nezbyl stín po odstraněném graffiti. Potom jsme nuceni fasádu opravit. Víme, že v případě opravy fasády není možné namíchat přesný odstín, a proto, aby byl výsledek opravy uspokojivý, fasádu zamalujeme do celistvého pruhu, abychom překryli místo. Výmalbu fasády vždy po konzultaci vedeme k optickému dělení. Z toho důvodu nabízíme jedinečnou prevenci proti podobným nepříjemným situacím – antigraffiti nátěr Praha a antigraffiti nástřik Praha. Tato antigraffiti ochrana Praha nejen garantuje 100% úspěšnost při odstraňování graffiti, ale je rovněž účinná v boji proti graffiti. Zkušení sprejeři ji poznají a ví tedy, že se jejich malůvky na vaší fasádě moc dlouho neohřejí, tím pádem se většinou radši přesunou se svou tvorbou jinam. K ochraně navíc poskytujeme kvalitní v současnosti i nejlevnější servis odstranění graffiti, při výskytu graffiti pak stačí zavolat a my vám jej přijedeme odstranit. Pískování a tryskání fasád, zdí a stěn Praha. Touto metodou čištění Vám vyčistíme a zrenovujeme přírodně opracovatelné materiály. Pískujeme, tryskáme, čistíme v Praze betonové fasády, zdi a stěny, cihlové a lícové zdivo, pomníky, monumenty, sochy, náhrobky, přírodní kamenné zdi, stěny, fasády, sokly, podezdívky, břízolitové stěny, fasády Praha.

 

Tryskání, pískování graffity Praha

Tryskání, pískování graffity Praha

 

Odstranění, nátěr proti plísním Praha

Provádíme odstranění plísní Praha. Provedeme čištění, odstranění plísně, organických výkvětů šířících se řas, mechů a kvasinek z fasád, stěn a zdí. Po vyčištění fasád a odstranění plísní jsou zdi a stěny dezinfikovány K odstranění využíváme kvalitní technologie po té provedeme nátěr proti plísním LSG Praha, až šestiletou životností, která pak po celou tuto dobu chrání vaše zdraví.

Funkce nátěru je následující: – nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. – výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. www.a-servislipka.cz

 

Ochrana pred plísněmi Praha

Ochrana pred plísněmi Praha

 

Odstranění graffity na fasádách Praha

Odstranění graffity na fasádách Praha

 

Obhlídky pro cenové nabídky, realizace zakázek, poradenství jsme vykonali na těchto místech v Praze a okolí:

Jindřišská 873/27, 110 00 Praha-Praha 1 … Benátská 1965/4, 128 00 Praha-Praha 2 … Boleslavská 1786/22, 130 00 Praha-Praha 3 … Branická 2025/148, 140 00 Praha-Praha 4 … Holubova 2525/5, 150 00 Praha-Praha 5 … Glinkova 190/21, 160 00 Praha-Praha 6 … Františka Křížka 1393/25, 170 00 Praha-Praha 7 … Čumpelíkova 1768/8, 182 00 Praha-Praha 8 … Drahobejlova 1215/28, 190 00 Praha-Praha 9 … Estonská 418/9, 101 00 Praha-Praha 10 … U Pazderek 299/14, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … Pod Zemankou 652/2, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Bělohorská 11,169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Johanitská 404/6, 182 00 Praha-Praha-Březiněves … Sládkova 476/3, 170 00 Praha-Bubeneč, Praha 7 … Generála Janouška 902/17, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … K mlýnu 268/26, 181 00 Praha-Čimice, Praha 8 … Květnová 553/52, 182 00 Praha-Ďáblice, Praha 8 … Svatovítská 518/3, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … U Výstavby 326/3, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Bohuslavická 83, 190 12 Praha-Dolní Počernice, Praha 14 … Na Bartoňce 1477/2, 160 00 Praha-Hanspaulka, Praha 6 … Stachova 103/7, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Hostavická 364/11, 198 00 Praha-Hloubětín, Praha 14 … Hilmarova 979/2, 150 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … Klánova 300/62, 147 00 Praha-Hodkovičky, Praha 4 … U Smaltovny 1381/26, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Veronské nám. 337, 109 00 Praha-Horní Měcholupy, Praha 15 … Bezdrevská 546, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … Bruslařská 1187/12, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Hradčanské náměstí 56/16, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Horní Hrdlořezská 328/14, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … Mikulova 1594/4, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … Puchmajerova 604/9, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … Dlouhá 737/21, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … Machuldova 569/1, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Karlínské náměstí 59/12, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Železnobrodská 764/25, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Kubíkova 1378/12, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … K Dubči 24, 190 16 Praha-Koloděje, Praha 9 … Lolkova 790/15, 103 00 Praha-Kolovraty, Praha 10 … Vrchlického 164/16, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Vídeňská 1958/9, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … K Brůdku 325/2, 104 00 Praha-Křeslice, Praha 10 … Jana Růžičky 1179/19, 148 00 Praha-Kunratice, Praha 4 … Rožmberská 1279/6, 198 00 Praha-Kyje, Praha 9 … Běloveská 656, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … Jílovská 433/5, 142 00 Praha-Lhotka, Praha 4 … Novákových 439/6, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Drůbežářská 102/10, 142 00 Praha-Libuš, Praha 4 … Do borovin 39, 154 00 Praha-Praha-Lochkov … Sídliště 708, 374 01 Trhové Sviny … Fügnerova 11, 390 02 Tábor … Na Vráž 24, 251 63 Strančice … Na Křemelce 301, 386 01 Strakonice … Krumlovská 90, 373 24 Římov …

tř. Dr. Edvarda Beneše 42, 392 01 Soběslav … U rybníčku 110, 251 66 Senohraby … Kodádkova 720, 389 01 Vodňany … Lesní kolonie 540, 373 82 Včelná … Táboritská 284, 379 01 Třeboň … Zborovská 700, 398 11 Protivín … Nebahovská 896, 383 01 Prachatice II, Prachatice … Sádecká 330, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … U Horního 32, 373 72 Lišov … Mysletínská 174, 373 11 Ledenice … Starostenská 214, 382 03 Křemže … Malšské údolí 646, 382 41 Kaplice … Schwaigrova 1118, 377 01 Jindřichův Hradec … Zahradní 894, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Dubné 125, 373 84 Dubné … Okružní 348, 373 12 Borovany … Vyšehrad 161, 381 01 Český Krumlov … Lipenská 1, 370 01 České Budějovice … Palachova 43, 257 22 Čerčany … Matiegkova 551, 256 01 Benešov … Kollárova 62, 397 01 Písek … S. Čecha 434, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Kaplická 311, 382 32 Velešín … Dobruška 20, 518 01 Dobruška … Holubova 3, 534 01 Holice … Pod Zámečkem 50, 500 06 Hradec Králové … Žiželická 313, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … náměstí Československé armády 14, 551 01 Jaroměř … Jungmannova 9, 506 01 Jičín … Vančurova 1544, 272 59 Kladno … Jedličkova 41, 289 22 Lysá nad Labem … Sportovní 2808, 276 01 Mělník … Ke Kostelíčku 327, 289 03 Městec Králové … Viničná 29, 293 01 Mladá Boleslav … Palachova 1301, 547 01 Náchod … U Závor 1454, 277 11 Neratovice … Klopotovská 1143, 549 01 Nové Město nad Metují … Revoluční třída 194, 504 01 Nový Bydžov … U Stadionu 1484, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Smidary 85, 503 53 Smidary … Zemanova 119, 50303 Smiřice … Bezručova 577, 282 01 Český Brod … Čestlická 46, 251 01 Dobřejovice … Průmyslová 25, 537 01 Chrudim … U Stadionu 255, 533 12 Chvaletice … Aldašínská 213, 281 66 Jevany … Brandýská 99, 250 90 Jirny … Ovčárecká 583, 280 02 Kolín 5 … Dvouletky 1156, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Hradištská 419, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Bedrníková 350, 250 84 Květnice … Havlíčkovo náměstí 570, 284 01 Kutná Hora … Armádní 521, 289 24 Milovice … Fučíkova 259, 251 64 Mnichovice … Zámek 23, 294 71 Benátky nad Jizerou … Augustina Lukeše 23, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Petra Bezruče 32, 250 88 Čelákovice … náměstí Jana Žižky z Trocnova 93, 286 01 Čáslav … Moravská 180, 560 02 Česká Třebová … Čelakovická 327, 250 87 Mochov … Do Chobotu 245, 251 62 Mukařov … Družstevní 314, 250 81 Nehvizdy … Letohrad 23, 561 51 Letohrad … Dlabačova 2182, 288 02 Nymburk … Smetanovo nábřeží 198, 517 54 Vamberk … Chmelová 549, 252 42 Vestec … Borová 167, 251 63 Všestary … Ke Koupališti 147, 281 63 Vyžlovka … Bezručova 39, 250 91 Zeleneč … Kostelní 1275, 564 01 Žamberk …Dubinská 741, 530 12 Pardubice-Pardubice III … Na Zámostí 34, 290 01 Poděbrady … Do Polí 30, 251 01 Popovičky … Borová 570, 252 43 Průhonice … Čtyřkolská 243, 251 67 Pyšely … Tylova 71, 535 01 Přelouč … Dunajská 73, 251 01 Říčany … Dr. Sokola 697, 289 12 Sadská … Smetanova 751, 533 04 Sezemice … T. G. Masaryka 715, 538 21 Slatiňany … náměstí Míru 52, 568 02 Svitavy … Hlavní 68, 250 82 Tuklaty … Mírové náměstí 108, 517 21 Týniště nad Orlicí … T. G. Masaryka 436, 562 22 Ústí nad Orlicí … Boženy Němcové 920, 250 82 Úvaly …

 

 

 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search