Mytí oken, výloh, čištění skleněných fasád. Výškové práce Praha

 In Mytí

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje mytí a čištění oken Praha pro mnoho významných zákazníků, tuto službu nabízíme již mnoho let. Mytí a čištění oken Praha realizujeme také ve výškách, naši zaměstnanci používají horolezeckou a speleologickou techniku a jsou důkladně proškoleni s platnou licencí na práci ve výškách a také byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Mytí a čištění oken Praha provádíme takzvanou suchou metodou, neboli trikem suchého leštění – okna nejdříve očistíme od nečistot, umyjeme rámy, odstraníme pavučiny, pokud je na oknech zatvrdlá špína, zbytky reklamy, polepy, zbytky silikonu po stavebních pracích, omítka, vápenaté a cementové závoje, tak používáme korundovou žiletku o šíři 10 cm, která nepoškodí a nepoškrábe sklo a přes to tyto nečistoty odstraní. Po té je umyjeme vodou a po důkladném proschnutí použijeme náš trik suchého leštění – 100% bavlněnou textilií důkladně okna na sucho vyleštíme. Opravdu nepoužíváme žádná leštidla, z důvodu toho, že leštidla působí mírně lepivě a po čase jdou vidět tahy a kruhy od leštění. Tímto trikem zajistíme, že okna zůstanou déle lesklá a čistá. Mnoha zákazníkům udržujeme v čistotě jejich prosklené plochy v domácnostech, firmách, restauracích, ale hlavně v obchodních domech a obchodních provozovnách. A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí také jiné úklidové služby – mytí a voskování podlah, mytí markýz a žaluzií, po stavební a po rekonstrukční úklid, odstraňování graffiti, odstranění plísní, antigraffitový nátěr. Rádi vám zodpovíme jakékoliv otázky a poradíme – kontaktujte nás pomoci telefonu +420 608 740 707 nebo e-mailové adresy centrala@a-servislipka.cz 

www.a-servislipka.cz

 

Mytí oken a leštění ve výšce Praha

Mytí oken a leštění ve výšce Praha

 

Mytí a čištění oken, výloh, log, i ve výšce Praha

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje mytí oken, výloh a prosklených ploch, zajistíme Vám také mytí loga, reklamních cedulí, světelných reklam a banerů.

V Praze provádíme mytí výloh a leštění zrcadel v těchto obchodních centrech: OC Chodov, OC Arkády, OC Paládium Praha, OC Metropole Zličín, OC Nové Bučovice, Avion Shopping park Praha, OC Plaza Novodvorská, OC DBK Budějovická, OC Myslbek, OC Nový Smíchov, OC Anděl, Fashion Aréna Praha Štěrboholy, OC Europark Štěrboholy, OC Harfa, OC Fénix, OC Tesco Letňany, OC Eden, OC Průhonice. Výlohy většinou umýváme v rámci pravidelného servisu dle zvoleného cyklu, nejčastěji 1x za 14 dní nebo 1x za měsíc, dle přání zákazníka.

Skleněné plochy nejprve důkladně očistíme, zbavíme hrubých nečistot (např. pro stavbách), reklamních polepů, zbytků silikonových lepidel, atd. K tomuto účelu používáme velmi ostrou korundovou žiletku, která při odborné manipulaci nepoškrábe sklo. Následně umyjeme rámy a skleněné výplně rozmývákem a na závěr použijeme trik tzv. suchého leštění – tj. čistou, suchou bavlněnou plenou. Tímto trikem zajistíme, že Vaše okna i výlohy budou déle čisté a lesklé. Umýváme také okna a prosklené plochy v domácnostech, ve firmách a v komerčních prostorách. Naši zaměstnanci jsou vybaveni a odborně proškoleni na práce ve výškách dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Výškové mytí oken a opláštění budov realizujeme pomocí výsuvných žebříků, vysokozdvižných plošin i pomocí horolezecké techniky tj. slaňováním.

Těžko přístupná místa především výškových venkovních ploch doporučujeme ošetřit hydrofobní impregnací. Tato nanotechnologie odpuzuje vodu a chrání před nepříznivými vlivy UV záření. Okna a skleněné plochy budou déle čisté a nevyžadují téměř žádnou péči. Nanovrstva zajistí, že veškerá voda a špína jsou shlukovány do kuliček a odváty pryč. Životnost tohoto nástřiku je zhruba 5 let.

 

Mytí oken a fasád ve výšce Praha

Mytí oken a fasád ve výšce Praha

 

Čištění markýz Praha

Provádíme také důkladné čištění rolet, žaluzií a markýz. Textilní markýzy jsou krásné, ale na údržbu poměrně náročné. Čistíme je podobně jako koberce strojovou metodou, kdy mechanicky rozkartáčujeme účinnou chemii do textilie, důkladně vyčistíme veškeré nečistoty a následně vysajeme třímotorovým vysavačem. Markýzy čistíme na místě, není nutná jejich demontáž. Po důkladném vyčištění doporučujeme markýzy naimpregnovat, aby lépe odolávaly dešti, špíně i slunečním paprskům.

 

Důkladné čištění markýz Praha

Důkladné čištění markýz Praha

 

Čištění fasád Praha, odstranění plísní, protiplísňový nátěr Praha

Naše úklidová firma dále nabízí opravy a čištění fasád, tryskání a sjednocování povrchů, penetrace a protiplísňový LSG nátěr fasád. Omítky čistíme od prachu, městských spadů, plísní, mechů, řas a hub. Takto znečištěné fasády čistíme pomocí tlakového stroje a čistící složky Unisan, tato chemie vydezinfikuje fasádu a dokonale odstraní veškeré plísňové napadení. Po vyschnutí omítky nanášíme revoluční protiplísňový nátěr LSG, který Vaši fasádu zbaví těchto problémů. Princip LSG je založen na změně iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Životnost tohoto nátěru se pohybuje dle klimatických podmínek v rozmezí 4-6 let, v omezené míře ale bude fungovat déle. LSG nátěr je nezávadný, vhodný pro přímý styk s potravinami, je tedy vhodný i do interiérů.

 

Odstraňování graffiti, pískování, tryskání Praha

Velmi často čistíme fasády od graffiti a tagů, zajišťujeme stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu. Graffiti odstraňujeme ze všech povrchů kromě skla, leštěných kovů a průsvitného polykarbonátu. Důležité jsou vhodné klimatické podmínky, tj. venkovní teploty nad 10ºC. U fasád a strukturovaných omítek, které nebyly ošetřeny antigraffitovou ochranou, je třeba počítat s tím, že při odstraňování spreje může dojít také k odstranění fasádní barvy. Z neošetřených ploch se daří graffiti odstranit jen částečně, většinou zůstanou viditelné stíny a kontury, následně fasádu musíme přetřít fasádní barvou podobného odstínu. Z naší zkušenosti víme, že zatření graffiti bez jeho zeslabení nepřináší dobrý výsledek, graffiti pod fasádní barvou vystupuje. Nejlepší prevencí před tímto druhem vandalismu je ošetření Vaší fasády antigraffitovým nátěrem. U hladkých ploch nanášíme obvykle 3 vrstvy, u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 a více vrstev. Odstranění nového graffiti z takto ošetřených ploch je bez komplikací a daří se na 100%. Velice doporučujeme antigraffiti nátěr na marmolitové sokly a zídky, neboť z tohoto materiálu se bez AGO graffitový sprej velice špatně odstraňuje a většinou je třeba nanést marmolit nově.

Graffiti lze odstranit z fasády také metodou pískování, tato abrazivní metoda je schválena památkovým ústavem pro čištění historických budov. Používáme jemné abrazivo (skořápky ořechů, granit, písek) a pískovačku s řiditelným tlakem, jež je vhodná i na pískování citlivých přírodních materiálů (pískovce, vápence, opuky, travertinu a teraca).

 

Odstranění graffity na pomníku v Praze

Odstranění graffity na pomníku v Praze

 

Čištění podlah Praha, impregnace, voskování podlah Praha

Provádíme také strojové čištění podlah všech materiálů: plovoucích podlah, dřevěných podlah, beton, marmolea, linolea, litých podlah včetně přírodních kamenných podlah. Pokud chcete kompletně zrenovovat žulovou dlažbu, teraco nebo mramor, nabízíme metodu krystalizace, která vytvrdí vrchní vrstvu a tím se zvýší celková pevnost a odolnost podlahy. Běžné typy podlah doporučujeme po vyčištění pravidelně voskovat. Vosk vyplní drobné škrábance a rýhy, povrch tak sjednotí a zakonzervuje. Navoskovaná podlaha se dobře udržuje v čistotě a je odolnější proti mechanickému poškození i proti chemickému působení.

 

Čištění podlah a voskování na prodejně v Praze

Čištění podlah a voskování na prodejně v Praze

 

Mytí oken, výloh, čištění markýz látkových, plastových Praha

Jsme společnost nazývající se A SERVIS LIPKA, s.r.o. a nabízíme svým zákazníkům kvalitní služby z oblasti úklidových služeb. Jedny ze služeb jsou i mytí oken, výloh a čištění markýz Praha a to nejen na českém trhu, ale také v zahraničí. Mytí oken a výloh zrealizujeme i ve výškách, kdy v takových situacích využíváme kvalitní a bezpečnou techniku. Bezpečně s touto technikou pracují naši zaměstnanci a ti jsou proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Bezpečnou práci ve výškách provádíme za pomoci speleologické techniky a horolezecké techniky a pokud je přístup od budovy dostatečný, používáme vysokozdvižnou plošinu či hydraulické rameno. Tuto techniku využíváme nejraději, jelikož nám umožní provádět práci rychleji, kvalitněji a bezpečněji. Na mytí oken a výloh využíváme naši techniku suchého leštění – nepoužijeme žádná leštidla. Leštění provádíme po důkladném umytí oken a výloh čistým rozmývákem, kdy je třeba umyté okno nechat důkladně proschnout a následně vše 100% bavlněnou plenou rozleštíme. Takto zajistíme déle trvající lesk vašich oken a také nevyjdou na povrch tahy a kruhy po leštění, způsobené leštícími přípravky. Při mytí oken a výloh odstraníme i zatvrdlé nečistoty z oken – folie, reklamní polepy, tmely a silikony. Používáme zkušeně korundové žiletky, které v žádném případě nepoškodí povrch skla a nepoškrábeme jej, protože umíme s těmito žiletkami odborně zacházet. Čištění markýz nabízíme jako samostatnou zakázku, nebo čištění markýz realizujeme spolu s mytím oken a výloh, na přání zákazníka. Látkové markýzy čistíme strojovou metodou, při které využijeme chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI a vysoce výkonný vysavač AS 59. Vysavačem odsajeme vykartáčované nečistoty z markýz a přebytečnou vlhkost, až je markýza čistá. Plastové markýzy myjeme čistým rozmývákem, takto provádíme i mytí oken a výloh. Mytí plastových markýz je výrazně jednodušší a časově méně náročný, než při čištění látkových markýz, jelikož do látkových markýz se hluboce zachycují městské spady a proto je třeba látkovou markýzu čistit až 3x v jednom čistícím cyklu. A SERVIS LIPKA, s. r. o. svým zákazníkům nabízí i mnoho dalších úklidových činností – denní a pravidelné úklidy bytů, domácností, firem a kanceláří, úklidy po malířích či řemeslnících, strojové čištění a tepování koberců, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, strojové čištění a fluatace podlah.  www.a-servislipka.cz

 

Čištění látkových markýz v Praze

Čištění látkových markýz v Praze

 

Čištění koberců, impregnace, voskování podlah Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajišťuje svým zákazníkům pravidelně se opakující nebo nárazové či jednorázové kvalitní vyčištění koberců strojovou metodou. Zakázky provádíme nejen v České republice, ale i ve Slovenské republice, Německu a Rakousku, kde již mnoho let fungujeme pro naše zahraniční klienty. Z vašeho koberce provedeme velmi kvalitní a důkladné odstranění nečistot a to ze struktury, protože k vyčištění a dezinfekci koberce používáme vysoce účinnou chemii BOSCH RTS, kterou aplikujeme do koberce a necháme ji několik minut působit. Hlavní úkol chemie je, že na sebe naváže veškeré nečistoty z hluboké struktury koberce. V další fázi kartáčujeme koberec kotoučovým strojem GHIBLI, tak zbavíme koberec veškerých nečistot ze struktury a v poslední fázi zajistíme odstranění nečistot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem AS59, se štěrbinovou úzkou hubicí a necháme koberec ještě několik hodin doschnout a odpočnout. Aby zákazníci předešli nepříjemnému poničení koberce, doporučujeme, aby si zmapovali frekventovanost koberce v jejich společnosti a na těchto místech prováděli servisní čištění koberce a to minimálně 1 – 2x do roka. Precizně provádíme čištění podlah strojovou metodou a čistíme podlahy kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. Využíváme několik druhů zásaditých chemií, ty na každou podlahu působí jinou silou. Čištění podlah realizujeme zejména v restauracích, obchodních domech, kancelářích, institucích, úřadech, školách, nemocnicích, residencích, bytech a domech. Podlahu kartáčujeme kotoučovým strojem o váze 40 kg a pokud je tato váha malá, tak využijeme ještě 10 – 15 kg závaží, na kotoučový stroj můžeme zvolit dva nástavce – držák padů a silonový kartáč. Vykartáčované nečistoty z podlahy odsajeme vysoce výkonným vysavačem a po té ještě deaktivujeme chemii pouze čistou vodou. A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám zrealizuje i další úklidové a údržbové služby – denní a pravidelné úklidy, odstranění graffiti, aplikace antigraffiti ochrany na fasády, strojové čištění čalounění a sedaček, voskování podlah průmyslovým polymerem (FLUATACE), odstranění plísní technologií LSG, čištění markýz látkových i plastových, čištění žaluzií, mytí oken a výloh, odstranění přebytečných reklam, bannerů a zatvrdlých nečistot, aplikace GLS hydrofobní nanotechnologie, úklidy po řemeslnících, malířích a po stavebních pracích a rekonstrukcích, opravy fasád po útoku vandalů, při odstranění graffiti. www.a-servislipka.cz

 

Čištění podlah a jejich voskování Praha

Čištění podlah a jejich voskování Praha

 

Odstranění graffiti, antigraffitová ochrana nátěrem fasád Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.ro. vám zajišťuje precizní odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany v Praze. Pracujeme-li s fasádou, která je už starší a ne všechny její části drží, postupujeme tak, že fasádu nejprve lokálně opravíme, zpevníme ji a doporučíme nanést fasádní sanační štuk (penetrační nátěr). Dále na povrch naneseme fasádní barvu, kterou po zaschnutí natřeme antigraffiti nátěrem Praha. Takto dokážeme výrazně prodloužit životnost Vaší fasády, stěny či jiných povrchů. Je-li antigraffiti ochrana Praha nanášena na starší povrchy, doporučujeme nejdříve očištění fasády tlakovým přístrojem, vodou nebo v případě velmi silného znečištění fasády čištění za pomoci vody s příměsí velmi výkonné čistící chemie, která dokáže kvalitně vyčistit povrch omítky. Povrch zbavený od nežádoucích nečistot, ochráníme antigraffiti nátěrem. U hladkých povrchů tento nátěr nanášíme ve 3 vrstvách a na porézní a strukturované povrchy aplikujeme až 12 vrstev antigraffiti ochrany v podobě nástřiku. Zákazníka vždy upozorníme na to, že jaký stav fasády natřeme antigraffiti nátěrem, takový stav také zafixujeme. Pokud budou na fasádě například fleky, antigraffiti nátěr je ještě více zvýrazní, proto je důležité důkladné očištění povrchu před nanesením antigraffiti ochrany a oprava fasády, toto opravu vám provedou naši pracovníci. Nejhůře se antigraffiti nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou povrchy z umělých kamenů, mramoru, teraca, žuly, a jiných obkladů, atd – zde doporučujeme nanést minimálně 9 vrstev antigraffiti nátěru. Pro důkladné odstranění používáme kvalitní odstraňovače. Sprejeři jsou mnohdy krok před námi a tak na některé spreje neexistují odstraňovače, které by byly dostatečně účinné, tak je odstranění problematické a časově náročnější. Pokud vám jiné společnosti tvrdí, že po aplikaci AGO – antigraffiti ochrany, si zajistíte odstranění graffiti sami, není to pravda. I přes aplikaci antigraffiti ochrany, je odstranění velmi náročná práce, kterou musí provádět odborná firma za použití vhodných pomůcek. Proto vám naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaručuje po celou dobu životnosti antigraffiti ochrany, což se pohybuje mezi 4 až 6 lety, servisní a levné odstranění graffiti Praha vaší fasádě. Stačí nás kontaktovat a dohodnout si termín, kdy odstranění provedeme. Zpravidla to bývá do 14 dnů, záleží na klimatických podmínkách a teplotě, která nesmí klesnout pod 10°C, protože by pak nebyla chemie dostatečně aktivní. A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám nabízí i další služby v oboru úklidu a údržby vašeho majetku – denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře Plzeň, úklid po stavbě i rekonstrukcích Plzeň, úklid po malířích a řemeslnících Plzeň, odstranění plísní technologií LSG Plzeň, úklid před otevřením prodejen Plzeň, strojové čištění a tepování koberců Plzeň, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch Plzeň, mytí a čištění žaluzií, rolet, látkových i plastových markýz Plzeň, strojové čištění a voskování podlah Plzeň. www.a-servislipka.cz

 

Pískování - odstranění graffity Praha

Pískování – odstranění graffity Praha

 

Odstranění graffity z fasády domů Brno

Odstranění graffity z fasády domů Brno

 

Vypracované cenové nabídky, konzultace, realizace jsme uskutečnili na těchto místech:

Chmelířova 9, 196 00 Praha-Miškovice, Praha 9 … Roentgenova 3, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Jungmannova 2, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Horní 8, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Edisonova 430, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 9 … Hoffmannova 3, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Kytlická 20, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Nad Konvářkou 16, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Štefánikova 49, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Pařížská 17, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Nedokončená 39, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … K Rybníčkům 21, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Bělohorská 166, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Bešťákova 4, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … Kazaňská 16, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Svídnická 8, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … K Jinočanům 13, 155 00 Praha-Třebonice, Praha 13 … Jana Srba 7, 104 00 Praha-Uhříněves, Praha 22 … Eberlova 20, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Kladská 26, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Pod Rapidem 4, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Na Břehu 32, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Na svěcence 3, 193 00 Praha-Xaverov, Praha 9 … Ellnerové 5, 106 00 Praha-Záběhlice, Praha 10 … K výtopně 1225, 156 00 Praha-Zbraslav, Praha 5 … Bořivojova 12, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Na Skalkách 124, 252 09 Hradištko, Praha-západ … U Pyramidy 281, 252 25 Jinočany … Za rybníkem 115, 252 16 Nučice … K Ovčínu 294, 252 25 Ořech … Pod Kaštany 15, 252 25 Zbuzany … Vodárenská 116/64, 373 12 Borovany … Dubné 206/425, 373 84 Dubné … nám. Čsl. armády 45/55, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Pražská 141/55, 377 01 Jindřichův Hradec … Malé náměstí 93/55, 391 81 Veselí nad Lužnicí … A. Křížka 165/55, 389 01 Vodňany … Březová 482/61, 251 63 Strančice … Třebízského 1885/425, 390 02 Tábor …Linecká 386/74, 382 41 Kaplice … Luční 451/52, 382 03 Křemže … Náměstí 88/422, 373 11 Ledenice … Benátky 32/51, 373 72 Lišov … Náměstí 5. května 130/424, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Fráni Šrámka 31/55, 397 01 Písek … Na Sadech 558/55, 383 01 Prachatice … Boženy Němcové 36/52, 398 11 Protivín … Římov 218/775, 373 24 Římov … Morušová 302/51, 251 66 Senohraby … Čechova 1048/56, 256 01 Benešov … Jiráskova 405/55, 257 22 Čerčany … Roberta Bosche 2695/56, 370 04 České Budějovice … U Trojice 135/808, 381 01 Český Krumlov … Rašínova 33/466, 392 01 Soběslav … Heydukova 1286/67, 386 01 Strakonice … Žižkovo náměstí 51/931, 374 01 Trhové Sviny … Tylova 167/155, 379 01 Třeboň … Nová 482/105, 373 82 Včelná … Na Humnech 668/56, 382 32 Velešín … Žižkovská 1383/55, 691 02 Velké Bílovice … Jedličkova 181/51, 50303 Smiřice … Maršála Koněva 485/53, 506 01 Jičín … Nádražní 157/54, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … 6. května 839/524, 53401 Holice … Mostecká 23/54, 500 02 Hradec Králové … Za Koncem 34/54, 289 22 Lysá nad Labem … Orlická 291/21, Pražské Předměstí -Jaroměř, 551 01 Jaroměř … Máchova 20/25, 276 01 Mělník … Braunova 2932/51, 272 01 Kladno … Na Karmeli 29/42, 293 80 Mladá Boleslav … Masarykovo náměstí 23/68, 504 01 Nový Bydžov … Polní 484/51, 549 01 Nové Město nad Metují … Kladská 1110/24, 547 01 Náchod … Mírová 407/95, 518 01 Dobruška … Družstevní 156/51, 50353 Smidary … Na Báňské 95/51, 28903 Městec Králové … Masarykova 959/51, 51601 Rychnov nad Kněžnou … nám Republiky 1417/57, 277 11 Neratovice … Moravská 833/85, 768 11 Chropyně … Kroměřížská 244/561, 752 01 Kojetín … Novosady 248/107, 798 27 Němčice nad Hanou … Komenského 60/544, 683 23 Ivanovice na Hané … Revoluční 75/89, 751 17 Horní Moštěnice … Čechova 89/894, 750 02 Přerov … Švábenice 97/42, 683 23 Švábenice … Náměstí 161/271, 768 33 Morkovice-Slížany … U hřiště 283/85, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 317/431, 756 43 Kelč … Sokolská 1316/107, 757 01 Valašské Meziříčí … V křovinách 65/285, 779 00 Olomouc … Dlouhá 76/97, 779 00 Olomouc … U Lípy 78/341, 687 06 Velehrad … Babice 556/88, 687 03 Babice … Dolní 116/225, 768 21 Kvasice … Kostelní 990/89, 768 24 Hulín … Riegrovo náměstí 81/371, 767 01 Kroměříž … Jablůnka 413/45, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 533/761, 756 21 Ratiboř … Liptál 379/85, 756 31 Liptál … Trnava 263/240, 763 18 Trnava …Nětčice 124/69, 768 02 Zdounky … Masarykovo náměstí 61/220, 751 03 Brodek u Přerova … Blatecká 245/56, 783 73 Grygov … Zámecká 83/991, 783 72 Velký Týnec … Hostinův Důl 399/45, 783 57 Tršice … Vrbátky 113/131, 798 13 Vrbátky … SNP 54/94, 796 07 Držovice … Přemyslovka 52/941, 796 01 Prostějov … Sportovní 362/46, 798 12 Kralice na Hané … Nádražní 130/540, 751 01 Tovačov … Dědina 77/89, 751 02 Troubky … Věrovany 533/991, 783 75 Věrovany … Velký Újezd 307/52, 783 55 Velký Újezd … Dolní Újezd 203/121, 751 23 Dolní Újezd … Tršice 269/87, 783 57 Tršice … náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 59/711, 751 31 Lipník nad Bečvou … Hřbitovní 799/55, 753 01 Hranice … Zahradní 526, 250 91 Zeleneč … V Lomu 219, 281 63 Vyžlovka … Stromová 161, 251 63 Všestary … U Hřiště 275, 252 42 Vestec … Voříškova 91, 51754 Vamberk … Raisova 420, 250 82 Úvaly …V Zahrádkách 541, 530 03 Pardubice-Pardubice III … Hřbitovní 48, 562 01 Ústí nad Orlicí … Čapkova 797, 517 21 Týniště nad Orlicí … Úvozová 121, 250 82 Tuklaty … Průmyslová 26, Předměstí, 568 02 Svitavy … Sečská 575, 538 21 Slatiňany … Počaply 31, 533 04 Sezemice … U Sídliště 198, 289 12 Sadská … Vranovská 23, 251 01 Říčany … Foersterova 821, 535 01 Přelouč … Pod Zahrady 297, 251 67 Pyšely … Za Statkem 67, 290 01 Poděbrady … Kalabousek 1668, 286 01 Čáslav … U Učiliště 41, 250 88 Čelákovice … U továrny 22, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Letní stadion 23, 294 71 Benátky nad Jizerou … Albertova 1408, 564 01 Žamberk … U Rybníčků 420, 252 43 Průhonice … Za Stodolou 65, 251 01 Popovičky … Zátiší 22, 288 02 Nymburk … Husova 238, 53312 Chvaletice … Pardubická 685, 537 01 Chrudim … Sportovní 234, 251 01 Dobřejovice … Zárubova 1088, 282 01 Český Brod … U Teplárny 630, 560 02 Česká Třebová … Komenského 278, 561 51 Letohrad … Vyšehořovická 520, 250 81 Nehvizdy … Zelená 253, 251 62 Mukařov … Tylova 93, 250 87 Mochov … Průběžná II 831, 251 64 Mnichovice … Poštovní 22, 289 24 Milovice … Barborská 26, Vnitřní Město- Kutná Hora, 284 01 Kutná Hora … Vlaštovičníková 153, 250 84 Květnice … U křížku 145, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Tuchorazská 165, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Plynárenská 248, Kolín IV, 280 02 Kolín … Tyršova 237, 250 90 Jirny … V Zátiší 168, 281 66 Jevany … Na Padělkách 767/53, 641 00 Brno – Žebětín … Masarykovo náměstí 185/41, 595 01 Velká Bíteš … Jungmannova 1008/41, 664 34 Kuřim … Křižanov 491/32, 594 51 Křižanov … Brněnská 548/74, 666 01 Tišnov … Jiráskova 684/46, 672 01 Moravský Krumlov … náměstí ČSA 93/74, 676 02 Moravské Budějovice … Myslibořská 349/61, 588 56 Telč … čtvrť Padělky 431/75, 664 11 Zbýšov … Palackého náměstí 63/41, 665 01 Rosice … Želetava 82/11, 67526 Želetava – Šašovice … Zámek 51/74, 674 01 Třebíč … Vídeňská 767/54, 691 23 Pohořelice … Rybniční 586/31, 671 72 Miroslav … Malovanská 1412/44, 664 91 Ivančice … Oslavická 1897/56, 594 01 Velké Meziříčí … Skryjská 469/30, 67555 Hrotovice … Jakubské náměstí 153/34, 586 01 Jihlava … Školní 765/20, 588 32 Brtnice … Brodská 2026/83, 591 01 Žďár nad Sázavou … Hoštická 596/121, 642 00 Brno – Bosonohy … Za Humny 432/42, 664 48 Brno – Moravany … Ocmanická 250/74, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Nový Hrozenkov 474/65, 756 04 Nový Hrozenkov … Želechovice nad Dřevnicí 278/955, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Polní 1084/44, 763 12 Vizovice … Na Stráni 547/621, 763 15 Slušovice … Sadová 1063/55, 763 61 Napajedla … 1. máje 1207/487, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 35/475, 756 51 Zašová …Hlavní 845/11, 756 54 Zubří … Halenkov 759/654, 756 03 Halenkov … Hovězí 645/95, 75601 Hovězí …   Bánov 674/760, 68754 Bánov … náměstí Míru 195/46, 687 51 Nivnice … Antonínská 655/922, 687 25 Hluk … Bratří Mrštíků 2196/76, 686 03 Staré Město … Bedřicha Buchlovana 907/685, 686 05 Uherské Hradiště … Zlínská 251/75, 765 02 Otrokovice …

 

 

 

 

 

 

 

 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search