S nátěrem LSG můžete předejít všem problémům s plísní, likvidace plísně Praha

 In Nezařazené

Plísně jsou problematickou záležitostí, se kterou si většina domácností neví rady, proto je to jednou ze služeb, kterou v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. O odstraňování plísní a hlavně jejímu opětovnému navrácení se se postará náš nátěr LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Nabízíme i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku na něj garantujeme dva roky.

Další…

Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu naší firmy.  Například i že ,a zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanášíme účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dámě nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování plísní v čajovně. Udělala se jim plíseň v jedné z místností a majitelé z toho byli samozřejmě mrzutí.

Protože…

Protože jednak jejich zaměstnanci udržovali pořádek a čistotu, tak nevěděli, jak se jim to mohlo stát a plíseň tam samozřejmě z hygienických důvodů nemohla zůstat. Snažili se to vyčistit, ale nešlo jim to, tak se rozhodli obrátit na nás. A my se už o jejich poškozenou zeď postarali. A jako prevenci si nechali LSG dát i do dalších místností.

Prevence je vždy nejlepším řešením. Navíc odstranění plísně je i finančně náročnější, než si dát dopředu LSG nátěr jako prevenci. Pokud tedy bydlíte v domě, kde se hodně drží vlhkost, tak doporučujeme se tímto nátěrem určitě pojistit. Protože s plísní nechce mít problémy určitě nikdo z vás.

 

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search