Star Wars budou navždy kultem, i když se oslavné graffiti nepovede

 In Nezařazené

Před dvěma týdny jsme měli s kolegy z naší společnosti poněkud nevšední zakázku. Většinou, pokud si nás někdo volá na odstranění graffiti se jedná o projev vandalismu. Ovšem tentokrát tomu bylo zcela jinak. Jednalo se o vnitřní graffiti, které nasprejovala přítelkyně jako dárek pro svého přítele. A nebylo jen tak ledajaké. Bylo to STAR WARS graffiti. Jenomže se úplně nevyvedlo, a tak se po čase rozhodli, že ho dají pryč. A pak se dostali i k naší společnosti.

Odborné odstraňování graffiti a čištění zateplených fasád, marmolitu od tagů a sprejerského znečištění

Naše společnost Odstraňování graffti, čištění fasád Praha se mimo jiné specializuje na odstranění graffiti i jeho prevenci. Předtím, než se dostaneme k tomu, jak vše dopadlo, si vám dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti. Pokud Vám přistane na fasádě, zdi nebo obkladu graffti, hned a co nejrychleji se postarejte, aby jste ho odstranili, pak je reálná šance, že si Vás další graffitťáci a tegaři nevšimnou.

Graffitácká komunita se chová jako gang, tedy uznává pouze sama sebe a další gang je nepřítel, kterého je potřeba přeznačkovat. Takže pokud graffiti, tag na své fasádě necháte, budou rychle přibývat další a další. Bohužel je to tak, žijeme v době velkých společenských změn a musíme si zvyknou a připravit se na velké společenské archaické pohyby hrubé síly směrem dolů. Tedy na situaci, která je už dnes viditelná v moderních liberálních progresivistických západních společnostech.

Tím, že liberalismus překročil svou osvobozovací kritickou mez, je společenské dění ve fázi zlomu a silové, před feudální celky typu gangu a kmene nabírají na své síle a důležitosti. Sprejerské gangy jsou pouhým barevným začátkem, ohlašováním vizuální změny, která přejde do horké fáze obrany a silového udržování teritorií. Nejlepší obrana pro dnešní ještě docela klidnou dobu v Čechách a na Moravě není útok, ale antigraffitový nátěr, který se snadno aplikuje na všechny druhy povrchů.

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční a přesto i přijatelnou cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem, po kterém všichni toužíme. Graffiti odstraníme a poté naneseme a vrátíme na místo kde jsme pracovali nový antigraffitový nátěr, abychom zesílili a pojistili ochranu, kde již jednou útok spreji proběhl.

Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a je také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží nejen záruční dobu, ale mimoto toho zvládne i více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité jak jsme se již zmínili o anti společenských destruktivních trendech, které zaplavili naše spořádané evropské společenství přibližně od 70 let dvacátého století ze Spojených států Amerických. Kterým se ne nadarmo nyní říká „Barevný, fentanylový, agresivní a depresivní kotel“ . I na této adrese jsme graffiti odstranili skvěle a klientka byla spokojena.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search