Umývání oken a výkladů v Praze a jejich servis

 In Mytí

Provozujeme rodinné sklářství. Pokud se nejedná o zakázkovou výrobu, nejčastěji směřovanou do zahraničí, naše produkty vystavujeme v prodejně, která na výrobní objekt navazuje. Víme, že zákazníka můžeme snadno odradit. Zvláště pokud je s našimi produkty či servisem něco v nepořádku nebo se u nás necítí dobře. Dbáme na to, abychom byli, pokud možno, ve všech směrech perfektní.

Mytí prosklených ploch zimních zahrad a skleněných pergol v Praze

A k tomu patří i čistá okna a výlohy, které jsou bránou do našeho světa. Zvláště výlohy jsou totiž to první, co zákazník uvidí. Proto je nutné, aby byly čisté bez jakýchkoliv šmouh a otisků prstů. Většinou si s těmito základními činnostmi víme rady sami. Přesto si jednou za rok na generální Mytí a čištění oken a výkladů zveme profesionály. A vzhledem k tomu, že pozitivních recenzí je vždy všude jako šafránu, rozhodli jsme se podělit o naši zkušenost s úklidovou společností.

Překvapila nás snadná a rychlá komunikace, protože stačilo zatelefonovat, říci, co potřebujeme a za týden jsme už očekávali tým pracovníků. Nejprve kvalitně umyli okna a následně výlohy. Až se čisticí roztok z oken vypařil, tak teprve potom pracovníci začali s leštěním. Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy.

I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci. Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevábné šmouhy a tahy po leštění. Aby vydržely okna a výlohy čisté co nejdéle, tak nám na ně po domluvě hned při první návštěvě dali speciální a velmi účinnou impregnaci.

Impregnace oken má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu odvalování špíny společně s vodou ve formě kuliček a naprosté nepřilnavosti nečistot na takto ošetřeném povrchu. Díky firmě se čistí okna i výlohy, v naší rodinné firmě, mnohem lépe, vydrží také delší dobu lesklá. Zase jsme spokojeni a nemusíme se za takto udržovaná skla vůbec stydět.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search