Okna znečištěná od barvy? Pro nás ve firmě „Výškové práce Praha“ žádný problém

 In Mytí

Mytí skleníkůJsme úklidová firma s širokým polem působnosti. Naše firma Praha mytí oken  působí na trhu přes dvacet let a to nejenom v České republice, ale taky na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Právě široká škála služeb nám zajišťuje množství zákazníků. Specializujeme se na čištění podlah a koberců, ale čím dál častěji jsme však žádáni o mytí oken a výloh a jejich čištění a leštění. Tuto činnost provádíme v bytech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizujeme u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch a to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Náš profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje se vší ohleduplností k okolí. – mytí oken ceník

Jednou z našich předností je nás kvalitní přístup, kterým vždy eliminujeme jakoukoliv možnost poškození majetku klienta. Nedávno se na nás obrátila zákaznice s tím, že má silně znečištěná okna po rekonstrukci bytu a zda  jsme přesto ochotni jí pomoct. Samozřejmě, že jsme, odpověděli jsme. Naše špičková technologie je totiž zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken, ale taky na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích. Tuto informaci však zákazníci většinou neví, a i když mají takto silně zanesená okna, dřou se s tím sami. To však přináší velké riziko, při nedostatku vybavení v domácnosti mohou okna poničit zejména poškrábáním. Naštěstí tato zákaznice to zkusila a byla tak těchto útrap ušetřena.

Při…

Mytí zimních zahradPři posledním malování totiž nezakryla okna a ta byla tak postříkaná od barev, která nešla dolů. Žluté skvrny tedy musela odstranit naše úklidová četa. Žluté stěny v obývacím pokoji sice vypadaly dobře, ale okna, která zapomenuli překrýt igelity už ne. K zákazníkům jsme přijeli ve smluvený termín a pustili se do práce, aby se mohli přes okna dívat, takto měli krajinku za okny flekatou. Náš zákrok pak vypadá následovně – pracovníci nejprve začnou pečlivým provedením čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se o vlastní technologii, kterou si A SERVIS LIPKA, s.r.o. za více než dvacetiletou praxi sám vyvinul.

Naši pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, bez leštidel se rozhodně více nadřou, ale výsledek stojí za to. Okna vyleštěná pouze na sucho zůstanou déle čistá. Naše společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Samozřejmostí je pro nás umýt také rámy a parapety. A to nejen v případě, že na nich máte barvu od malování. V ceně jsme taky přijatelní, což si každý může ověřit na internetu. Barvu z oken jsme tedy dostali a okna teď vypadala jako nová a krásně se leskla. Jestli chcete mít taky krásná a čistá okna obraťte se na nás. 

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search