Pro strojové čištění Praha není žádná špína na koberci překážkou

 In Nezařazené

Jednou ze služeb…

Jednou ze služeb, na které se naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce  specializuje je i generální čištění koberců. Díky tomu, že jsou po našich službách poptávky nejen v České republice, ale i na Slovenku, v Rakousku a Německu si troufáme tvrdit, že nabízíme ty nejkvalitnější služby, s nimiž jsou spokojeni i ti nejnáročnější zákazníci. Tato firma, díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky, protože je nám jasné, že neproškolení zaměstnanci s nekvalitními technologiemi nemohou prostě kvalitních výsledků dosáhnout. Naše vlastní zdokonalená technologie strojového čištění koberců je jedním z mnoha hmatatelných důkazů špičkové úklidové činnosti společnosti A SERVIS.

Zde…

Zde se plně projevuje silné zázemí firmy s velmi rozsáhlým a kvalitním strojovým parkem, který společně s využitím účinných moderních technologií a značkových čistících prostředků řadí tuto úklidovou firmu na absolutní špičku a to nejen na našem trhu úklidových služeb. Díky tomu můžeme dosáhnout dokonce toho efektu, že klient mnohdy nevěří vlastním očím, že se skutečně jedná o jeho původní koberec, který mnohaletým používáním byl na hranici odpisu. Opravdu k tomu stačí správný přístup a dobrá technologie. A k těm určitě nepatří extrakční metoda, kterou bohužel dnes stále ještě některé firmy nabízejí. Jedná se o něco, co váš koberec nemůže pořádně vyčistit, protože se jedná pouze o povrchové a k tomu mokré čištění, které nečistí do hloubky a zanechává na vašem koberci fleky. Z toho důvodu se toto čištění nedá považovat za spolehlivé. Ale bohužel se zákazníci často nechají zlákat cenou. Je pravda, že strojové čištění je dražší než extrakční metoda čištění, ale je fyzicky mnohem náročnější a i mnohonásobně účinnější. A k vašemu koberci mnohonásobně šetrnější.

Koberce…

Koberce čistíme nejen domácnostem, ale i firmám. Naposledy jsme čistili koberce v jazykové škole, jejíž budova obsahovala několik pater a měli všude koberce. A je tedy logické, že se s tím nespoléhají za úklidový personál a spoléhají se s tím proto na nás.  Vždy nás prosí, abychom přijeli o víkendu, což pro nás není žádný problém a vždy jim vyhovíme. Čištění všech koberců v naší několika patrové budově nám zabralo pouhé tři dny a po špíně nebyla ani památka. Z koberce zmizely nejen fleky, ale i veškerá zadupaná špína a zašedlost, která byla důsledkem dlouhodobého zanedbávání koberců. Ty po našem čištění zpátky svou původní barvu, byly hezky výrazné a chemikálie hezky provoněly všechny místnosti. Klienti byli moc pokojení a od té doby se na nás obracejí pravidelně.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search