Zavolala jsem si „Čištění sedaček Praha“ kvůli malé skvrnce, oni ale obnovili vzhled celého koberce

 In Nezařazené

čím vyčistit koberecJsem perfekcionistka a vše chci mít vždy dokonalé. Začalo to snad už v mateřské školce, kdy jsem chtěla mít vždy nejhezčí obrázky a seděla jsem u stolu tak dlouho, dokud jsem na obrázek nepoužila všechny barvy. Všichni už si hráli s ostatními a já seděla a malovala, dokud jsem nebyla s výtvorem spokojená. Na škole to pak pokračovalo, s úkoly jsem se vždy piplala dvojnásobek času, než bylo potřeba, protože se mi nechtělo odevzdávat něco nedokonalého. V zaměstnání dělám jednotvárnou práci, takže tam moc prostoru pro tady tu mou posedlost není. Takže já ji pak promítám do domácnosti. Musím přiznat, že rodina není z této mé vlastnosti nadšená, ale já si nemůžu pomoct. – jak vyčistit koberec

Každý den, když přijdu z práce, tak vyluxuju, utřu prach, porovnám věci na své místo a pak teprve dělám něco jiného. Buď vařím nebo třeba koukám s rodinou na televizi. Minule jsem však u vysávání našla nemilou věc. Trochu jsem musela hýbnout konferenčním stolkem. Protože se mi tam zadrhla hubice vysavače a při tom jsem objevila na béžovém koberci skvrnu. Asi ji tam způsobil manžel. Ale spíš někdo z dětí, protože manžel by se k tomu přiznal, jak ho znám. Asi jim ukáplo nějaké jídlo a bály se mi to říct, což měly udělat, protože bych to tenkrát možná jednoduše smyla.

Abych jim úplně nekřivdila, jedná se spíše o skvrnku, byla opravdu malá, ale mě rozčilovala. Vyčistit nešla ani saponátem. V noci mi to nedalo spát, přemýšlela jsem, jestli bych neměla zkusit oslovit odborníky a tato myšlenka mě uklidnila natolik, že jsem hezky usnula. Ráno jsem věděla, že to udělám, i když je důvod pro povolání úklidové firmy takto prťavý.

Věděla jsem…

recenze čištění kobercůVěděla jsem hned, kterou firmu budu volat. Protože mi sestra dávala už před časem vizitku na společnost Praha 10 Koberce, čištění, ona není v uklízení tak pečlivá jako já, raději si jednou za čas pozve na věští úklid profi firmu. Koberec vypadal po zásahu těchto odborníků bezvadně! Skvrnky se zbavili bez mrknutí oka, to bylo skvělé, co mě ale nenapadlo, je to, jak byl koberec celý prozářený a načechraný. Vypadal jako nedávno pořízený. Takže se mi jejich zásah, i když byl původně zamýšlen jen kvůli prkotině, rozhodně vyplatil. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty (včetně zašlé špíny).

Tato metoda je skutečně účinná, protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, které dokážou způsobit spoustu nepříjemností. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní značkovou a osvědčenou kosmetikou. Nakonec vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsál všechny již zmíněné nečistoty. Výsledkem je naprosto čistý, vydezinfikovaný, voňavý a načechraný koberec. A SERVIS LIPKA, s.r.o

Recent Posts

Start typing and press Enter to search