Nedaří se vám odstranit plíseň? Víme, jak na to. Jak odstranit plíseň Praha

 In Nezařazené

Je těžké se svépomocí zbavit plísněS plísněmi jsou vždy problémyV naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme řadu služeb a jednou z nich je i Jak odstranit plíseň. S plísněmi jsou vždy problémy, obzvlášť ve starších domech. Lidé si mnohdy ani neuvědomují, jak velice málo stačí k tomu, aby se vytvořilo nadměrné vlhko a tím i následně plíseň. Například dospělý člověk vydá ze svého těla během jedné noci až 1,5 litru vody ve formě vodních par. K tomu připočtěte páru z vaření, sprchování a podobně. K velkému vlhku výrazně přispívá i sušení prádla. A dokonce i velké množství pokojových rostlin.  Dá se tvrdit, že jedna čtyřčlenná domácnost vyprodukuje denně mezi 12 až 20 litry vody a toto množství by mělo být pohlceno vzduchem v domácnosti. Pokud uvidíte na vašem okně kapičky vody, která vznikla z páry, tak už na nic nečekejte, protože to už mnohdy bývá pozdě.

Vlhko se začne kondenzovat a plíseň je na světě…

Vlhko se začne kondenzovat a plíseň je na světě. Naštěstí si s tím umí naši zaměstnanci bez problému poradit. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky,…

S nátěrem LSG zaručíme, že se s plísněmi nebudete nikdy potýkatLSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG. S tímto nátěrem vám dokážeme zaručit, že se s plísněmi už nebudete muset potýkat. Častým problémem je i plíseň ve sklepech. A tam se drží vlhkost neskutečným způsobem, však to znáte sami. Takže není divu, že se tam majitelům chaty začala tvořit plíseň, o kterou tam rozhodně nestáli.

A bylo to mrzuté, protože chata byla nová…

Odstraňování plísní a řas ze zateplené fasádyA bylo to mrzuté, protože chata byla nová, takže se určitě chtěli více zabývat upravováním zahrady nebo si chatu více předělat k obrazu svému a ne tento čas trávit snahou odstranit plíseň. Nejprve se ji snažili odstranit sami, ale moc se jim to nedařilo, což nás nijak nepřekvapovalo. Je těžké se svépomocí zbavit plísně v bytě, natož ve sklepě, kde je opravdu vlhko. Takže je pochopitelné, že se obrátili na nás. Pro naše zaměstnance však plíseň nebyla žádnou překážkou, bez problému ji odstranili vše pak natřelis nátěrem LSG. Od té doby jich nemají s plísní problém, což bylo naším cílem. A když jsou spokojeni naši zákazníci, jsme spokojeni i my. Protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search