Trápí vás plísně? Těchto problémů vás zbaví zaměstnanci z Odstraňování plísní Praha

 In Nezařazené

přípravky na odstranění plísněV jedné z místností naší cestovné kanceláře jsme měli potíže s plísní kde i přes veškeré snahy naše úklidového personálu a použití přípravků proti plísni, jsme se jí nemohli zbavit a vždy se po čase znovu objevila. Dokonce jsme jim nakoupili řadu prostředků, které se o to měli postarat, ale i tak to k ničemu nebylo. A chyba našich uklízeček to rozhodně nebyla, protože jsou všechny poctivé a spolehlivé.

Bylo proto potřeba přenechat tento problém specialistům. Hledala jsem nějakou firmu v Praze, která odstraňuje plísně ze zdiva. Potom mi jeden známý poradil úklidovou firmu A SERVIS LIPKA Odstraňování plísní, která nabízí odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Praha. A po jejich zkušenosti s nimi nemohu jinak než je všem vřele doporučit.

Domluva…

čím odstranit plísněDomluva s nimi byla perfektní, slečna na centrále byla moc milá a nabídla nám termín už za tři dny, což jsme uvítali, protože plíseň byla zrovna v místnosti, kde komunikujeme s našimi klienty. Potom jsme se domluvili na kalkulaci a ostatních náležitostech. Zeď byla po jejich práci jako nová, krásně čistá bez jediné známky plísně. Rozhodně by na ní nikdo nepoznal, že by na n plíseň předtím byla, vše poté zamalovali barvou.

Ani jim celá práce netrvala příliš dlouho. Zkrátka byl jsem s jejich prací spokojený ve všech ohledech, takže vám je mohu opravdu jedině doporučit. Navíc tato firma nabízí i další širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a i odstraňování graffiti, což je určitě výhodou, protože když člověk něco potřebuje, má to vše tzv. pod jednou střechou a se zárukou kvality. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search