Našemu posprejovanému wellness centru pomohla antigraffitová ochrana. Čištění, odstranění graffiti Praha

 In Nezařazené

 

Masáže a jejich blahodárné účinky jsem vídala v přímém přenosu již od malička, neboť můj tatínek, coby invalida absolvoval speciální kurz, a v našem domě – díky svému velkému talentu – poskytoval zdravotní masáže, které byly vyhlášené v celém městě. Mnohdy se nezastavil ani přes celý víkend, takže v těchto případech mu nezbývalo nic jiného, než-li v pondělí zavřít, a na dveře pověsit cedulku – z technických důvodů se masírovat nebude – aby si alespoň trošičku odpočinul.

Přešlo… 

Přešlo několik let a mne ani ve snu nenapadlo, že začnu tam, kde otec kdysi skončil. Byl to vlastně nápad kamarádky, která jednoho dne přišla s tím, zdcena odstranění graffitia-li bychom nezkusily společně podnikat. Pravdou je, že zaměstnávat sama sebe v tandemu, přináší více starostí než radosti, ale když jsme na pomyslnou misku vah položily všechna pro a proti – pustily jsme se do toho.

Začínaly jsme skromně, ale s obrovskou chutí – základem byl skutečně inspirativní prostor. Který kamarádka získala jako dědictví po rodičích, takže postupem času jsme jej zvelebily. Zařídily a daly mu vzhled vskutku příjemného, velmi útulného wellness centra, které si měsíc po měsíci získávalo jméno. Ale zejména početné a spokojené klienty. Přiznávám, že to byla pořádně tvrdá a drsná škola pro nás obě. I zde do puntíku platilo, že co člověka nezničí, to jej posílí. Po pár letech jsme si mohly dovolit množství skvělých vylepšení, větší komfort a kvalitnější zázemí. Takže relax a oddech, který u nás zákazník hledal – získal nový, mnohem atraktivnější rozměr.jak odstranit graffiti

Dvě sympatické…

Dvě sympatické budovy, které tvořily naše původní wellness centrum se nám tak postupně podařilo sjednotit a doladit tak, že již z daleka vítaly klienty a slibovaly jim oddech a parádní relax. Díky dobře organizovaným službám, zkušenému personálu a celkově příjemné atmosféře, se nám podařilo vybudovat opravdu prosperující firmu. Naše wellness centrum jsme provozovaly jak v letním, tak také v zimním režimu.Což znamenalo, že spokojený zákazník u nás našel vždy něco zajímavého. Vždyť relax může mít desítky podob, a nemusí se jednat pouze o vířivky, masáže či sauny. Zkrátka, přály jsme si, aby se lidé u nás cítili jako doma. Naše velká snaha vybudovat domácí atmosféru, byla nakonec korunována úspěchem.

čím odstranit graffitiBohužel,…

Bohužel, před nedávným časem dostala naše chuť do práce a radost z ní, pořádnou facku…

Již, když jsem s autem odbočovala směrem k našemu wellness, něco se mi nezdálo. Široká čelní bílá stěna byla náhle jakási divná, či spíše flekatá. Ještě před zaparkováním jsem pochopila, že si naše centrum vybrali nějací sprejeři za místo realizace svých ubohých čmáranic a klikyháků.

Nejdříve mi bylo do pláče, ale hned vzápětí jsem měla šílenou chuť ty stupidní magory vlastními zuby roztrhat na kousky. K jejich štěstí – graffitové pomatence jsem po ruce neměla. Zato jsem našla kamarádku, jak hledá na webových stránkách firmu věnující se odstraňování graffiti. Policie i pojišťovna již jsou o všem informovány, takže zbývá najít ty nejlepší, kteří nám s odstraněním graffiti pomohou. 

Po chvíli…

Po chvíli ale kamarádka hledání vzdala. Neboť ji k tomu donutily ostatní povinnosti, takže jsem zůstala u počítače sama. Pro mne byly rozhodující a nejlevnější odstranění graffitisměrodatné hlavně reakce klientů, jejich odkazy, diskuze a různá stanoviska. Včetně poděkování a recenzí. Dle tohoto klíče se mi začalo na monitoru velmi rychle objevovat jméno jedné společnosti, která měla skutečně velmi mnoho příznivých ohlasů a pozitivních doporučení. Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA i mě samotnou začala velice zajímat. Přičemž jsem se postupně dozvídala velké množství zásadních a inspirativních informací.

Všeobecně…

Všeobecně se firma A SERVIS LIPKA na trhu úklidových služeb věnuje různým druhům těchto činností již více jak dvacet let, což již samo o sobě o mnohém svědčí. Svým klientům nabízí profesionální čištění a leštění oken, odborné vyčištění a ošetření podlah, koberců. Ale rovněž i speciální práce ve výškách a nedostupných místech ve spojení s úklidovou činností. Zároveň tato úklidová společnost realizuje vysoce odborné a zdravotně certifikované odstraňování plísní jak v interiérech, tak i v exteriérech. Její samozřejmou profesionální činností je také odstraňování graffiti, přičemž právě v této sféře velmi silně a přípravky na odstranění graffitivlivně působí také prevence tohoto celospolečenského problému. Tato její velice úspěšná a záslužná činnost je oceňována nejen na našem domácím trhu, ale rovněž v okolních zemích.

Abych řekla…

Abych řekla pravdu, důvěra ve mně stoupala při každém novém řádku, takže jsem dychtivě pokračovala. Úklidová společnost A SERVIS LIPKA s.r.o., odstraňování graffiti Praha se tomuto neblahému fenoménu, a prevenci před jejo vznikem věnuje cíleně s odbornou profesionalitou. Svou činností je považována za jedinou profesionální firmu u nás, která garantuje nejen vysokou a stabilní kvalitu antigraffitové metody. Ale i nejnižší cenu svých služeb. Tato společnost čistí zdi a fasády, realizuje ochranné nátěry nebo antigraffitové nástřiky. Klientům nabízí také jedinečný projekt pod názvem: „Systém čistých budov.“ Koncept je programem účinné prevence, kvalitní antigraffitové ochrany a schopností flexibilně odstraňovat nové nájezdy – ničeho si nevážících sprejerů.

K používané…kvalitní odstranění graffiti

K používané technologii se zmíním několika detaily – při zasažení materiálů, jakými jsou např. žula, teraco či mramor, se agresivní sprej dostává až do samotné jejich struktury. Trvalé a dokonalé odstranění bývá proto velmi náročné a stává se, že se někdy ani nepodaří…

Velmi rychle začnou vystupovat na povrch nevzhledné skvrny a fleky, které ve struktuře materiálu zanechává silné barvivo a jeho chemické složky. Potom již skutečně nezbývá, než-li svěřit odbornou a účinnou pomoc profesionálům společnosti Graffiti Praha, odstraňování, aby se tento druh poškození kvalitně a efektivně odstranil.

Při odstraňování…

Při odstraňování graffiti na tzv. strukturovaných omítkách nebo i běžných fasádách, musí klient počítat se skutečností. I řes opatrné čištění od sprejových barev, se na některých místech může částečně odstranit i původní fasádní nátěr. Proto je další postup následující.

Zkušení specialisté společnosti A SERVIS LIPKA odstraní graffiti až do formy jakési nevýrazné skvrny. Poté se  přetře takto pečlivě očištěné místo předem připravenou barvou, která se maximálně přibližuje originálnímu odstínu fasádního nátěru.

Nakdo odstraní graffiti tomto…

Na tomto místě je třeba zdůraznit i jedno důležité „ale.“ V případě, že se – rozlobený a bezradný klient rozhodne, že sám přetře čerstvé graffiti barvou s pocitem, že se ho tímto způsobem jednou provždy zbaví. Může se být jistý jednou věcí – nepodaří se mu rozhodně nic zásadního vyřešit, spíše naopak! Sprejové barvy začnou opět prosvítat a fasáda či zeď se stává velice rychle opět nevzhlednou, prakticky stejně odpudivou jako na začátku. V těchto případech opravdu pomůže odborná pomoc, která se stává jedinou účinnou volbou.  Vlastní odstraňování graffiti realizuje společnost A SERVIS LIPKA při venkovních teplotách, které neklesnou pod 10 stupňů Celsia. I zde je patrné, že nejlepší způsob, jak se jednou provždy vypořádat s vandalskými sprejery je antigraffitová ochrana! Tento nátěr nejenže účinně chrání před tvorbou nových stupidních výjevů v podání sprejerů. Ale fasádní plochu spolehlivě ochrání i před atmosferickým spadem.

A nyní…

A nyní několik slov k projektu – Systém čistých budov. Tento unikátní systém garantuje rychlou likvidaci graffiti z fasád a zdí, které byly v rámci prevence ošetřeny antigraffitovým nátěrem či nástřikem. A zároveň je zabezpečena servisní služba, která případné nové graffiti odstraní ze znečištěných ploch. Uvedení fasád do původního stavu stojí tímto způsobem podstatně méně, než-li prvotní zásah k jeho odstranění. Samozřejmou součástí této služby je obnovení antigraffitového nátěru po vyčištění plochy.

Samotná aplikace antigraffitového nátěru je v podstatě jednoduchá – na hladkou fasádní plochu postačí tři vrstvy tohoto nátěru. Strukturovaný povrch – stěny které jsou nerovné nebo více pórovité, si vyžadují 6 až 12 vrstev ochrany. Speciální nátěr typu AGO dokáže firmaodstranění graffiti z fasády A SERVIS LIPKA s.r.o., odstraňování graffiti a antigraffitová ochrana Praha nanést i na zcela specifické plochy, jakými jsou např. marmolit. Přičemž právě na tomto povrchu se tento nátěr velice osvědčil.

Malé vysvětlení…

Malé vysvětlení – fasáda s marmolitovou úpravou se agresivních graffitových barev zbavuje mimořádně obtížně, takže tento problém je v mnoha případech nutné řešit zcela novou vrstvou marmolitu. Pokud je ovšem taková fasáda chráněná AGO nátěrem, má zákazník mnohem méně starostí a vrásek. Navíc – antigraffitový nátěr AGO je možné bez problémů aplikovat na různé druhy povrchů. Výjimku pouze tvoří vysoce leštěné kovy, skleněné plochy nebo polykarbonáty, které tento nátěr odmítají. Přičemž důvod je prostý – takové plochy jsou příliš hladké. Úspěšná a účinná aplikace na všechny ostatní materiály je pouze podmíněna stabilní venkovní teplotou, která rozhodně nesmí klesnout pod bod mrazu.

Speciální…

Speciální a jedinečný antigrafodstranění graffiti z betonufitový nátěr AGO a jeho výjimečné vlastnosti, se plně osvědčily na každém typu budov a v jakémkoliv prostředí. Jako rušné město, vesnice, továrna, chata, od civilizace vzdálené kouty krásné a divoké přírody, frekventované křižovatky, mosty. Každý si může vybrat dle libosti… Pokud tedy byl na konkrétní budově aplikován společností A SERVIS LIPKA speciální antigraffitový nátěr AGO. Tato firma klientovi zaručuje, že každý nový pokus graffitového vandalství bude odstraněn maximálně do 14 dní! Tato firemní garance plně platí pro zákazníky z České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa.

Je třeba…

Je třeba mít na paměti, že právě rychlá likvidace graffiti je nesmírně důležitá. A v našem případě i ve spojitosti s programem „Systém čistých budov.“ Tento koncept se na úklidovém trhu setkal s mimořádným zájmem, neboť dosahuje pozoruhodných výsledků. Smysl tohoto projektu spočívá v tom, že pokud se nové graffiti odstraní rychle, sprejeři přestanou mít zájem o další nesmyslné pokusy. Důvod? Cena graffitových  sprejerských barev není zanedbatelná a pokud takový vandal zjistí, že jeho „umělecký výtvor“ je vzápětí odstraněn bez tohodstranění graffiti z cihelo, aby se s ním mohl pochlubit jemu podobným „umělcům,“ přestane mít o takto zabezpečenou lokalitu velice rychle zájem. Tento logický poznatek je nesmírně důležitý a v rámci prevence proti graffiti sehrává podstatnou úlohu.

Nadarmo…

Nadarmo se neříká, že opakování je matkou moudrosti, takže i v tomto případě se vyplatí, alespoň ve zkratce zrekapitulovat postup a technologii odstraňování graffiti, které na úklidovém trhu střední Evropy poskytuje špičková úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA.

Objednávka se dá u nás řešit telefonicky, přičemž klient během jednoho – dvou dnů dostane na e-mailovou adresu přesný popis zakázky, finanční kalkulaci, informaci o dohodnutém termínu a čase. Po odsouhlasení zákazníkem se již může začít se samotnou přípravou realizace.

Naše konkurenceochrana před graffiti

Naše konkurence poměrně často a ráda kritizuje ceny služeb společnosti A SERVIS LIPKA s poukazem na to, že právě, respektive jedině oni jako konkurence garantují jejich nižší hladinu na trhu. Ano, při laickém a neodborném – často povrchním porovnání čísel to tak opravdu může vypadat.

Je ovšem důležité zdůraznit, že společnost A SERVIS LIPKA každému svému klientovi přináší nejmodernější, dokonale prověřenou technologii, která zasaženou fasádu nejenže nepoškodí. Ale dokonale ji vyčistí a následně ji před opakovanými nájezdy vandalů ochrání.

Jedinečný…

Jedinečný antigraffitový nátěr AGO tak představuje stabilní záruku, že za své peníze dostane klient vysoce spolehlivý a prověřený systém ochrany jakékoliv fasády proti sprejerům a jejich graffiti. Což logicky vede ke značné a jasně prokazatelné úspoře financí, vzácného časuantigraffitová ochrana a k celkovému odbourání stresových situací s tímto problémem spojených. Navíc, všichni klienti velmi oceňují výjimečný a vzorný přístup profesionálních pracovníků A SERVIS LIPKA ke své práci – nechybí úsměv, dobrá nálada – zaměstnanci jsou vždy dokonale připraveni a soustředěni. V centru jejich zájmu je jediné – maximální spokojenost klienta a špičkově provedená práce! I zde tak leží jasné důkazy o firemní kultuře a kvalitách úklidové a čistící společnosti A SERVIS LIPKA.

Nebudu skrývat,…

Nebudu skrývat, že jsem byla nesmírně spokojená, že fasádu našeho wellness centra svěříme do rukou takto zkušených profesionálů. Již pouhý proces prvního kontaktu a samotné objednávky byl ukázkou, jak by to mělo se službami v takových případech vypadat. Slušnost, vstřícnost, úsměvy a ochota pomoci – žádné výmluvy, narážky či hledání překážek a únikových cest. Zkrátka a jasně – skuteční profesionálové plní přání a představy svého váženého klienta již od samotného začátku. A dělají vše proto, aby byla navozena příjemná atmosféra, pocit jistoty, AGO na všechny povrchydůvěry a maximální otevřenosti. Žádná alchymie ani zázrak, pouze aplikace slušného chování a přístupu, kdy vlastní dobré jméno firmy a perfektně odvedená práce platí nejvíce.

Takže za dva…

Takže za dva dny se před naším wellness centrem objevilo auto s dvojicí pracovníků firmy A SERVIS LIPKA, aby splnili svůj profesionální úkol a naplnili tak naše očekávání. Jejich postup při čištění fasády byl přesný a dokonale prověřený lety úspěšné praxe. Chemickým prostředkem odstranili veškeré graffitové mazanice, přičemž z těchto čmáranic zbyly pouhé stíny…

Takto vyčištěnou plochu centra poté přetřeli fasádní barvou, která kopírovala původní barevný odstín stěny. Po jejím vysušení systematicky nanesli ochranný antigraffitový nátěr AGO.

Jakmile…

Jakmile profesionálové ze společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., odstraňování graffiti a antigraffitová ochrana Praha svou práci dokončili, bylo nám i s kamarádkou dokonale jasné, co ve skutečnosti znamená slovo odborník nebo specialista – respektive firma, která drží své slovo a do puntíku plní všechny závazky vůči zákazníkovi! Ošetřené stěny vypadaly stejně jako před tím – krásně čisté a svěží, obě jsme byly nesmírně potěšeny, neboť rady jak odstranit graffititakto perfektní výsledek si laik nedovede představit ani ve snu. Nemluvě o tom, že tuto bezprostřední radost silně umocňoval i speciální antigraffitový nátěr AGO, který se stal neviditelným, ale o to více účinným štítem našeho wellness centra.

Byli jsme…

Byli jsme spokojené a vděčné, že případné jakékoliv nové pokusy o graffitové ztvárnění na našem majetku – již za nás bude plně řešit tým profesionálů A SERVIS LIPKA, což nás osvobodí od stresu a beznaděje mnohem více, než si člověk dokáže připustit. Tato špičková forma ochrany se proto rozhodně vyplatí a ušetří nás tak od nových šokujících překvapení.

I proto vám velice ráda – jménem našeho wellness centra – doporučuji profesionální služby společnosti A SERVIS LIPKA v oblasti odstraňování graffiti a jejich prevence. Nejen, že dokáží fasádu dokonale zbavit tohoto pokleslého fenoménu bez toho, aby váš majetek jakýmkoliv způsobem poškodili. Ale navíc díky skvělému antigraffitovému nátěru AGO, budou pro vás sprejerské graffitové výtvory již pouhou vzpomínkou ze smutné ulice.

 

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search