Poptáváte firmu na odstranění plísně? Doporučuji úklidovou firmu likvidátor plísní Praha

 In Nezařazené

Pokud vás sužují problémy s plísní, tak vám vřele doporučuji úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni, u níž jsme využili její službu likvidaci plísní Praha. V naší firmě jsme s ní měli docela problémy, protože prostory jsou již staršího charakteru, takže se zde hodně držela vlhkost. A znáte to, kde se drží vlhkost, tam se dělá i plíseň. Náš úklidový personál se to snažil vyčistit, ale bylo to marné.

A to i když jsme jim obstarali speciální čisticí prostředky. Plíseň se zdi držela jako klíště. Tak jsme došli k závěru, že bude nejlepší to přenechat nějaké úklidové firmě, která ve svém servisu nabízí i odstraňování plísně. A jeden z kolegů nám doporučil firmu A SERVIS, s níž měl výborné zkušenosti, protože mu prý už odstraňovali plíseň doma a odvedli perfektní práci. Tak jsme jim zavolali a domluvili se na termínu.

A musím potvrdit…

A musím potvrdit, že odvádí opravdu perfektní práci. Plíseň se jim povedlo bez problému vyčistit a vše poté natřeli ochranným nátěrem LSG, který nám zajistil, že se plíseň už znovu neobjevila. Vše proběhlo perfektně podle domluvy a nedošlo k žádným komplikacím. Takže tolik k této firmě, opravdu ji mohu jen doporučit.

Zaměstnanci byli navíc velice milí a příjemní, takže byla radost s nimi spolupracovat. Tato firma kromě odstraňování plísní nabízí i spoustu dalších služeb, včetně čištění koberců a podlah. To u nich také určitě v blízké době vyzkoušíme, protože naše podlahy už také docela dlouho volají po vyčištění. I když se o ně naše uklízečky starají pečlivě, tak zkrátka nedisponují takovými prostředky, jako takto firma.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search