A SERVIS nabízí komplexní škálu v oblasti boji s graffiti, odstraňování graffiti Praha

 In Nezařazené

Víme, kolik vrásek může způsobit poničený majetek graffiti nápisy. Proto se naše společnost rozhodla s graffiti vandalismem bojovat. Ale ne nějak polovičatě, ale komplexně, od počátku až do konce daného problému s ním skoncovat. Jsme jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a také v Rakousku, která zajišťuje komplexní servis odstranění graffiti, který zahrnuje také prevenci. Na kterou klade naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti velký důraz.

Graffiti odstraňujeme z různých důvodů, ale i z různých povrchů. Například jsme řešili odstranění graffiti z garáží u sídliště, které pronajímá náš zákazník. Byl nešťastný z toho, jak neustále marně bojoval s graffiti sprejery. Říkal, že se v řadě garáží objevilo na dvou z nich graffiti a než se dostal k tomu, aby to napravil, protože má samozřejmě klasické zaměstnání, už bylo graffiti i na další garáži. Nájemci si pak stěžovali, že jim majitel nechá třeba týden takové hnusné garáže.

Tento…

Tento klient pak říkal, že měl problém i se samotným napravováním té škody. Že se mu nikdy nepovedlo graffiti opravit tak, aby nebylo vůbec vidět. Řešil to jednoduše tím, že poškozená místa graffiti nápisem přetíral vrstvou, případně několika vrstvami, potřebné barvy. Přesto pak přes barvu prostupovali původní kontury graffiti. A to nemluvíme o finančních nákladech, které tohoto klienta tímto zatížily. My tento krok klientům zásadně nedoporučujeme.

Protože máme takové zkušenosti, že pokud se graffiti neodstraní, ale jen přetírá danou barvou, vždy pak částečně „prosvítá“ skrze barvu a nepůsobí to moc vzhledně. Takže to byl jeden z důvodů. Proč se tento zákazník obrátil právě na naši společnost. My jsme schopni vás graffiti zbavit, a navíc i zajistit prevenci proti dalším útokům vandalů a nabízíme také následný servis. Náš personál je na techniku odstraňování graffiti speciálně proškolen, takže máte jistotu, že k vám přijde vždy pravý odborník.

V praxi…

V praxi pak zákrok odstraňování graffiti probíhá následovně – naši specialisté postupují tak, že graffiti nejprve co nejvíce zeslabí a poté je potřeba místo graffiti nápisu ještě přetřít danou fasádní barvou. Co je nejlepší radou je zmíněná prevence. Vyvinuli jsme vlastní antigraffitovou ochranu, která je opravdu unikátní a jedná se vlastně o know how naší firmy. Velmi zjednodušeně řečeno se jedná o ochranný nátěr, jehož textura při případném dalším útoku sprejera zabrání vsáknutí spreje až do samé struktury povrchu.

Odstranění graffiti je pak nekomplikované a vždy se stoprocentním výsledkem. Navíc, jak jsme již popisovali v úvodu, jsme vyvinuli osvědčený systém komplexních služeb. V případě, že vám váš majetek opravdu zase posprejuje nějaký vandal, zajistíme vám servis odstranění graffiti ze zmíněného nátěru zdarma. Tento servis spočívá v odstranění graffiti a ve znovu nanesení nové vrstvy antigraffitového nátěru.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search