Jak kvalitně vyčistit průmyslové, betonové, lité podlahy a dlažby v Praze

 In Nezařazené

Mezinárodní úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA se v rámci střední Evropy pohybuje na špičce těchto odborných profesí. Zákazníci naše služby nejen vyhledávají, ale zároveň se k nám s důvěrou opakovaně vrací. Jak již bylo zmíněno, nejedná se pouze o klienty u nás doma v České republice, ale také o spokojené zákazníky v Rakousku, Německu a na Slovensku.

Uzavřete povrch povlakem vosků u linolea a impregnaci u dlažby a betonových podlah

Pomocí spolehlivé metody strojového čištění dnes dokážeme s jistotou, přitom šetrně vyčistit jakýkoliv typ podlahy stejně tak, jako koberce nebo čalouněný nábytek. Naše firma kromě těchto služeb nabízí také kvalitní a profesionální čištění a ošetření oken, výloh i prosklených fasád, certifikovanou činnost ve výškách, čištění a preventivní činnost při odstraňování graffiti nebo plísní. Samozřejmostí jsou také pravidelné denní úklidové servisy, a to jak v domácnostech, tak ve firmách nebo velkých obchodních centrech.

Při odborném čištění a ošetření podlah mohou zákazníci počítat s vysoce kvalitní realizací u nejrůznějších typů podlah a jejich povrchů – ať již se jedná o parkety, dřevěný masiv, plovoucí podlahy, laminát, vinyl, marmoleum, keramická dlažba, beton, přírodní i umělý kámen atd. Naši specialisté přitom vždy pracují mimořádně důsledně, vždy vstřícně a soustředěně, takže každý klient může počítat s nejvyšší kvalitou jejich práce, včetně jistoty špičkového výsledku.

Společnost A SERVIS LIPKA je moderní, technicky vyspělou a personálně velice zkušenou firmou. Naši pracovníci dokážou svým zákazníkům vždy adekvátně poradit, zorientovat je v daném problému, ale hlavně účinně pomoci. Neboť každý z nich má rozsáhlé odborné vědomosti, které si všichni neustále průběžně doplňují. Společně s mnohaletými zkušenostmi tak celá firma tvoří jedinečný pracovní tým, který si plně osvojuje moderní trendy a progresivní postupy v dané úklidové oblasti.

Zcela zjevným příkladem je každodenní odborné využití progresivní strojové čistící metody. Jedná se o osvědčený technologický systém čištění a ošetření podlah, který jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co může v současnosti úklidový a čistící trh služeb nabídnout. Vždyť to také ilustrují ohlasy, recenze a doporučení stovek spokojených klientů, kteří dlouhodobě tvoří součást nejen našich, ale mnoha dalších webových stránek.

Strojové hloubkové čištění je vyváženou kombinací moderní a spolehlivé techniky s účinnou a přitom šetrnou čisticí chemií, která je skvěle propojena s vysoce kvalifikovanou činností pracovníků společnosti A SERVIS LIPKA, Čištění podlah Praha. Náš tým zkušených profesionálů dokáže tuto kombinaci vysoké odbornosti a moderní technologie proměnit v perfektní výsledek, na jehož konci je vždy dokonale čistá a kvalitní, dlouhodobě ošetřená podlaha.

Základním pilířem této jedinečné technologie je masivní jednokotoučový rotační stroj, který je výjimečným technickým zařízením, které dokáže odborným způsobem zrealizovat hloubkové vyčištění podlahy do nejmenšího detailu. Toto speciální a velice výkonné zařízení disponuje hmotností cca 50 kilogramů. Jeho výrazný přítlak je přesně směrován na rotační čistící kotouč o průměru 45 centimetrů. Již z těchto technických parametrů vyplývá, že se jedná o čistící stroj, který dokáže systematicky a důkladně vydrhnout jakoukoliv podlahovou plochu.

Znečištěná podlaha se v této úvodní fázi našeho strojového čištění velice pečlivě vykartáčuje, nebo-li dle slovníku našich babiček důkladně vydrhne – a to za nepostradatelného přispění přesně zvoleného chemického čistícího prostředku. V drtivé většině případů se jedná o chemii zásaditého profilu, která si spolehlivě a účinně poradí s běžným až středním znečištěním klientovy podlahy. Někdy ovšem naši specialisté musí využít ještě mnohem účinnější a agresivnější chemii kyselého složení. Ta si v přesně stanovené koncentraci efektivně a bezpečně poradí i se značnými nánosy nečistot, které z pravidla zůstávají na podlaze po stavebních a rekonstrukčních činnostech.

Takže společné úsilí výkonného rotačního stroje a účinné čistící chemie – spolehlivě uvolní veškeré nečistoty, mnohaletou úporně zašlapanou špínu i mastnotu – tedy všechno, co se během let zachytilo i v hloubce materiálové struktury. Bez tohoto primárního technologického kroku, by se vůbec nedalo mluvit ani uvažovat o konečné jedinečné kvalitě vyčištěné podlahy.

Díky konstrukci tohoto stroje jsou spolehlivě odstraněny i poslední zbytky vody

Po důkladném vykartáčování celé podlahové plochy přichází ke slovu extrémně silný průmyslový vysavač. S jeho neuvěřitelným sacím výkonem naši pracovníci z podlahy systematicky odstraní veškeré uvolněné nečistoty, zašlapanou špínu a mastnotu. Díky konstrukci tohoto stroje, doplněné o pružnou, ale pevnou hubicí s kvalitními gumovými lištami – jsou spolehlivě odstraněny i poslední zbytky vody, vlhkosti a použitého chemického čistícího prostředku.

Nyní již následuje závěrečné umytí celé podlahy čistou vodou. Jedná se o důležitý technologický krok, kterým je podlaha spolehlivě neutralizována, a tím ochráněna před případnými vlivy použité chemie. Společnost A SERVIS LIPKA vždy přísně dbá na pečlivé a kvalitní dodržení všech technologických postupů, které jsou nedílnou součástí celé strojové metody čištění podlah. Závěrečnou etapu tvoří pečlivé vyschnutí celé vyčištěné podlahové plochy.

Nyní lze konstatovat, že po konečném vyschnutí je podlaha kompletně a velice kvalitně vyčištěná a zdravotně vydezinfikovaná, tedy schopná každodenního běžného používání. Ovšem odborníci profesionální společnosti A SERVIS LIPKA svým klientům vždy doporučují, že je důležité celou podlahu kvalitně ochránit, resp. náležitým způsobem zakonzervovat.

Jedná se o nesmírně potřebnou a pro každou podlahu velice prospěšnou činnost, která je odborně realizována aplikací tzv. fluatačního nátěru. Jedná se o nanesení kompaktní odolné vrstvy, která dokáže účinně plnit požadavky komplexní ochrany, takže podlaha zůstává dlouhodobě čistá, zachovává si svůj působivý vzhled a přitom se prodlouží i její životnost.

Naše společnost A SERVIS LIPKA při odborném nanesení průmyslového polymeru nejčastěji používá kvalitní matný, nebo pololesklý vosk německé značky PKD. Jedná se o speciální vosky, které splňují ty nejvyšší technologické požadavky, a nás ani klienta ještě nikdy nezklamaly. Díky svým jedinečným parametrům získává každá ošetřená podlaha požadovanou pružnost, výrazné protiskluzové vlastnosti a skvělou schopnost odolávat jak mechanickým, tak chemickým atakům.

Kromě těchto cenných vlastností – celistvá vrstva průmyslového polymeru rovněž jedinečným způsobem eliminuje nechvalně známe stopy, které na podlaze zanechávají bosé nebo zpocené nohy. Vosk se již postará o to, že tyto stopy již nebudou uživatele podlahy rušit a znervozňovat. K příjemnému bonusu kvalitně zakonzervované podlahy určitě také patří, snadné a přitom komfortní běžné čištění celého podlahového povrchu.

Je tedy evidentní, že odborné strojové čištění a následné kvalitní ošetření podlah, které nabízí naše společnost A SERVIS LIPKA, přináší našim klientům celou řadu výhod. Ty souvisí nejen s bezprostředním užíváním podlahy, ale také s dlouhodobou ochranou, doplněnou o prvky účinné prevence. Ta spočívá ve významném prodloužení její životnosti.

Naši spokojení klienti oceňují, že touto metodou vyčištěné a ošetřené podlahy vydrží mnohem déle a lépe sloužit, přičemž svému majiteli poskytují nejen finanční úspory, ale také mnohem více každodenní pohody.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search