Výhody a kvalitu strojového čištění ocenily i podlahy v bance

 In Nezařazené

Nedávno naše banka vybírala odbornou firmu, která by dala do pořádku podlahy v ústřední budově. Naši klienti vnímají návštěvy „kamenné pobočky“ jako přirozenou součást služeb, ačkoliv mohou převážnou část svých požadavků a transakcí řešit v on-line režimu. I proto musí být podlahy nejen čisté, ale také bezpečné. Vždyť jistota každého kroku jednoznačně patří k základním předpokladům úspěšné činnosti moderní banky.

Jak dosáhnout v Praze dlouhodobě na čisté a odolné povrchy podlah

S předchozí úklidovou firmou jsme nebyli ani zdaleka spokojeni, což právě mělo změnit nové výběrové řízení. Dnes již mohu říci, že zvítězila mezinárodní úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA, a to díky vysoké kvalitě svých služeb, ověřenému systému čištění, dlouholetým odborným zkušenostem a skvěle sehranému týmu profesionálů.

Podlahy v bance byly před příchodem firmy A SERVIS LIPKA jen na první pohled čisté, jinak ale zcela bez jiskry, spíše matné a s množstvím zašlapaných fleků. Častým jevem také bylo, že po ošetření předchozí firmou se jejich povrch nepříjemně smekal, což se nedalo do nekonečna řešit žlutými výstražnými tabulkami. Nehovoříc o stížnostech samotných klientů, zkrátka situace se stavem a čistotou podlah byla již neúnosná.

Není třeba proto příliš zdůrazňovat, že v budově banky se každý den vystřídá značné množství klientů, ale také zaměstnanců. Je proto pochopitelné, že všechny navštěvované prostory – a podlahy především – vykazují vysokou úroveň zátěže. Zcela logicky je proto třeba počítat se zvýšenou péčí a skutečně odborným řešením.

Všechny naše požadavky a představy plně respektovala a naplnila profesionální společnost A SERVIS LIPKA. Její ověřená a spolehlivá strojová metoda čištění podlah se ukázala jako výjimečně progresivní a účinné řešení. Našim podlahám přineslo nejen jedinečnou úroveň čistoty, ale zároveň také dlouhodobou ochranu a působivý vzhled. A co je nejdůležitější – vysokou míru spokojenosti našich klientů i zaměstnanců.

Precizní strojová metoda ošetření podlah v provedení firmy A SERVIS LIPKA, jedinečným způsobem odráží 30 let úspěšné odborné praxe a do detailů propracovaný systém poctivé profesionální práce. Tato společnost má výtečné renomé nejen doma, tedy v České republice, ale také na Slovensku, přičemž má své stabilní zákaznické zázemí i v Německu a Rakousku.

Odborné vyčištění nejrůznějších typů podlah je vždy zahájeno průmyslovým nasazením spolehlivého a velmi výkonného jednokotoučového stroje. S jeho pomocí jsou podlahy velice důkladně vykartáčovány do hloubky struktury podlahového materiálu. Samotný masivní stroj tvoří „prodlouženou ruku“ vysoce kvalifikovaných pracovníků firmy A SERVIS LIPKA, Voskování linolea Praha. Díky získaným zkušenostem ve své dlouholeté praxi, dokáží tito odborníci vždy spolehlivě a přesně reagovat na typ a materiál jakékoliv podlahy, včetně povahy znečištění. Pochopitelně, že nedílnou součástí jejich profesionální činnosti je také výběr účinné, přitom šetrné čistící chemie.

Přesný výběr chemického prostředku je vždy zárukou, že vyčištěné a ošetřené podlahy budou dokonale čisté, zdravotně nezávadné a zcela bezpečné. Specialisté firmy A SERVIS LIPKA nejčastěji používají zásadité chemické prostředky, které účinně zbaví podlahovou plochu všech bakterií, nejrůznějších alergenů a také pochopitelně veškeré špíny i úporně zašlapaných nečistot. Přitom za žádných okolností nehrozí, že by chemie mohla samotnou podlahu jakýmkoliv způsobem poškodit nebo ohrozit. Stejně náročný přístup panuje při výběru čistících kotoučů, tzv. padů, které jsou součástí jednokotoučového stroje. Ze strany společnosti A SERVIS LIPKA má každý klient stoprocentní záruku, že důsledné a systematické vydrhnutí celé plochy jeho podlahu nikterak nepoškodí!

Betonové, lité, průmyslové podlahy impregnujte, linolea voskujte

Následující etapou technologického postupu je nasazení extrémně výkonného třímotorového vysavače. Díky jeho, až neuvěřitelné sací síle jsou veškeré uvolněné nečistoty pečlivě odstraněny. Společně s nečistotami také zmizí v jeho sběrné nádobě poslední zbytky chemické pěny, vody a vlhkosti. Podlaha je tak po ukončení vysávání kompletně čistá a zbavená veškerých nánosů a mastnoty.

Poté pracovníci společnosti A SERVIS LIPKA ještě naposledy umyjí celou vyčištěnou plochu čistou vodou. Tento technologický krok spolehlivě zajistí stabilní a komplexní neutralizaci účinků použitého chemického čistícího prostředku. Nyní je ještě třeba ponechat podlahu volně vyschnout. Ano, nyní v tomto stavu by se již podlaha mohla zcela normálně používat, ale odborná firma A SERVIS LIPKA tento krok zásadně nedoporučuje! Důvod je vlastně zcela logický a jednoduchý.

Pokud by totiž precizně a hloubkově vydrhnutá podlaha zůstala zcela bez ochrany, došlo by velice brzy k jejímu znečištění, zaprášení a mnohdy i k poškození. Závěrečným krokem odborného ošetření – právě perfektně vyčištěné podlahy – je vždy její celkové zakonzervování, které je realizováno procesem tzv. fluatace.

Aplikací osvědčeného a kvalitního průmyslového polymeru, nebo-li účinného vosku – získává strojově vyčištěná podlaha celou řadu skvělých a velice důležitých vlastností. Podlaha si dlouhodobě zachová působivý svěží vzhled a čistotu, přičemž se stane odolnou a pružnou, takže spolehlivě odolává mechanické i chemické zátěži. Ochranná kompaktní vrstva polymeru tak chrání podlahu před poškrábáním, a zároveň také před skvrnami po rozlitých kapalinách.

Další skvělou výhodu představuje získání zvýšené úrovně přilnavosti, nebo-li protiskluzových vlastností, takže chůze po podlaze se stává velice bezpečná. Tento praktický fakt je velice důležitý a ceněný v každém interiérovém prostoru. Samozřejmě nejvíce tam, kde se pohybuje velké množství lidí – na úřadech, v bankách, nemocnicích, obchodních centrech apod.

A právě z pohledu naší banky mohu s velkou spokojeností konstatovat, že nám profesionální úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA předala perfektně vyčištěné a kvalitně ošetřené podlahy. Plně odpovídají našim vysokým nárokům a požadavkům. Firma tak jedinečným způsobem splnila naši objednávku, takže se s důvěrou těšíme na další spolupráci, která bude určitě výhodná pro obě strany.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search