Když na práci máte správné lidi, tak se naučíte i více odpočívat

 In Mytí

Do doby, než jsem nastoupil na vysokou školu, jsem žil se svou mámou v rodinném domě po prarodičích. S tátou se rozvedla a od té doby neměla pořádného chlapa. O domácnost a chlapské práce jsem se tedy staral především já. Jenže tato má pravidelná pomoc odpadla, když jsem se přestěhoval na internát, a následně jsem v místě školy také zůstal i kvůli pracovním příležitostem. Máma na vše byla sama. Já se k ní snažil jezdit téměř každý víkend.

Čištění a mytí skleněných pergol v Praze

Jenže ne vždy to šlo. Byl jsem čím dál víc vytížen, a tak se moje návštěvy postupně protahovaly na jednou za měsíc. Když už jsem přijel, rozhodně jsem moc práce neudělal. Prostě bylo toho spoustu, co jsme si chtěli říci. Chtěl jsem své mámě nějakým způsobem pomoci s úklidem a řemeslnými pracemi. A tak jsem se obrátil na pár jednotlivců. Hodinového manžela občas používá dodnes, ale jinak se na ostatní pracovníky postupně vykašlala.

Když jsem u ní byl posledně na návštěvě, všiml jsem si dost zaprášených oken. Bylo vidět, že na ně nějakou dobu už nesáhla. Přiznala se, že to sama nezvládá. A tak jsem se zařekl, že najdu někoho na pravidelné mytí oken, a že tentokrát už to musí být někdo schopný a spolehlivý, aby s ním spolupracovala trvale. Vzhledem k tomu, že jsme vůbec nevěděli, na koho se můžeme s důvěrou obrátit, sedli jsme si k počítači a hledali takovou firmu, která by se tohoto úkolu zhostila.

A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit na firmu Umývání skleněných pergol Praha. Měla samé dobré reference, tak jsme se rozhodli pro ni, i když nebyla zrovna jedna z nejlevnějších. Ale přece jenom ta cena nebyla tak neúnosná, že bychom se měli chytat za hlavu, kdyby to první čištění nedopadlo podle našich představ. Ale tato firma opravdu předčila naše očekávání. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. A okna byla skutečně nádherně umytá. Na mámu udělali skutečně ten nejlepší dojem.

Pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak A SERVIS LIPKA je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A SERVIS nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb. Co bych ještě chtěl zmínit, je to, že nabízí i řadu dalších služeb. Takže pokud poptáváte i něco jiného, jako třeba čištění koberců nebo podlah, tak se opět můžete obrátit na ně, protože věříme, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search