Kousek přírody v posilovně, mytí a čištění po stavbě

 In Nezařazené

Před šesti lety jsme otevřeli naše první fitness centrum v pronajaté budově, která dříve fungovala jako pošta. Tato budova je dvoupatrová a máme z ní přístup do uzavřeného dvora. Toto specifikum jsme chtěli využít i při rekonstrukci, která byla nevyhnutelná. Do uzavřeného dvora jsme umístili prosklenou fasádu, díky které mohou nyní naši klienti z posilovny pozorovat dění ve dvoře. Vysázeli jsme tam pár stromků a keřů a stalo se z toho kouzelné místo.

Umývání oken a výkladů v Praze

Představte si, že právě běžíte na pásu nebo šlapete na rotopedu, a přitom se díváte do takové příjemné vzrostlé zahrádky, kam zalétávají ptáci, motýli a hmyz. Po této rekonstrukci bylo nutné velmi znečištěná skla dát do pořádku. A k tomu jsme zvolili úklidovou firmu, kterou jsme si nechali doporučit od mého kamaráda. On jí věří a, jak sám říká, ještě jej nezklamala. Jedná se o pracovníky z firmy Umývání výkladů v Praze. My jsme zvolili oblíbenou službu Mytí oken.

Tehdy jsem hned vytočil jejich telefonní číslo a s paní na centrále se v rekordním čase dohodl na termínu úklidu. Velmi překvapený jsem byl, když k nám pracovníci z firmy A SERVIS LIPKA přišli a já viděl, jak si v reálu počínají. I když těch skel nemáme zase tolik, celkově je ta plocha poměrně velká. A tehdy byla také hodně špinavá od stavby a pěny. Takže jsme byli se všemi mými kolegy rádi, že nám pracovníci z A SERVISU LIPKA nabídli i jejich vyleštění a impregnování.

Na leštění použili metodu tzv. suchého leštění, tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných látek a za pomocí síly. Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení, protože na vyleštění bylo potřeba mít opravdu velkou sílu.

Nicméně díky této pečlivě odvedené práci máme teď jistotu u nás ve fitness centru, že prosklené plochy zůstanou déle čisté, a navíc na sklech po tomto leštění nezůstaly vůbec žádné šmouhy – a to z žádného úhlu! Na takto umytá a vyleštěná skla také nanesli speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že okna zůstanou déle čistá. Musím říci, že jsem rád, že jsme se rozhodli pro tuto firmu. Pracovníci z A SERVISU LIPKA odvedli opravdu úžasnou práci a všem je vřele doporučuji. Jsou to profesionálové na správném místě.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search