Moje rozhodnutí objednat úklidovou firmu se vyplatilo

 In Mytí

Chtěla bych povzbudit všechny, kteří nyní tápou, jakou úklidovou firmu si k sobě pozvat. Pokud jde o úklidové služby, moc ráda bych vám doporučila Umývání oken Praha, která u mě nedávno myla okna. Mytí oken nabízí svým zákazníkům všemožné úklidové služby, po nichž je dnes poptávka. I jejich přístup je jeden z mnoha faktorů, proč jsou s nimi lidé spokojeni nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu.

Mytí výkladů a oken Praha

Mezi jejich spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale i majitelé menších obchodů, restaurací nebo drobní majitelé domů. A pak samozřejmě lidi, kteří je potřebovali na úklid do své domácnosti, stejně jako jsem potřebovala já. Popravdě mě nikdy nenapadlo, že bych ve vlastní domácnosti někdy potřebovala pomoci s úklidem. Vždy jsem zastávala vše sama. Bydlíme v dvougeneračním domě s mou maminkou, která obývá přízemí.

Už se jí špatně chodí a o většinu věcí, včetně nákupu nebo úklidu se nyní musím starat sama. A vzhledem k tomu, že stále chodím na plný úvazek do práce a občas hlídám ještě svá dvě malá vnoučata, mám svůj čas využitý na maximum a na odpočinek moc volna nezbývá. Takže před pár měsíci jsem učinila rozhodnutí, které mi velmi usnadnilo život, a sice jsem kontaktovala zmíněnou úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. s přáním umýt všechna okna v našem rodinném domě.

A byla jsem s nimi nadmíru spokojená ve všech ohledech. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost a opatrnost k okolí, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. Firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čisticích prostředků a pomůcek, a to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění, což je další firemní zkvalitnění technologie.

Neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech, které brzy vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění. Závěrečná nabídka nanesení hydrofobní nanovrstvy, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí, a která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení.

Neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je prý až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky, ale stačí okna omývat pouze čistou vodou. Nedokážete si představit, jak se mi díky tomu ulevilo. Po několika měsících skutečně pozoruji lepší vlastnosti skel než dříve. Moje rozhodnutí se vyplatilo.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search